Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1833
  • 4

Куди поїхати в новорічні свята

14 грудня 2016

Визначаємося з планами на довгі вихідні

Під час новорічних свят, що нас очікують неробочі дні з 31 грудня по 2 січня і з 7 по 9 січня. Цілком достатньо часу, щоб і вдома посидіти, і інше місто відвідати. Тим більше що "Укрзалізниця" додала поїзда на святковий період. На пікові для виїзду дати (24-31 грудня) для призначені чотири додаткових поїзди на 12 рейсів в західному і південному напрямку (Київ – Львів, Київ – Ковель, Київ – Одеса, Київ – Миколаїв). Також 16, 18, 23, 25 грудня буде додатковий потяг "Інтерсіті +" за маршрутом Київ – Харків. Збільшена періодичність курсування поїздів на п'яти цілорічних маршрутах (Дніпро – Кривий Ріг – Одеса, Миколаїв – Ів. – Франківськ, Одеса – Чернівці, Одеса – Київ, Черкаси – Львів). Визначитися з вибором, куди відправитися, вам допоможе новорічне розклад

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

19 грудня 13:00 у Виставковому залі (вул. Соборна, 29-а) відкриється Світлиця св. Миколая (в програмі – майстер-класи, фотозоні, привітання від чудотворця). В той же день, о 14:00, на площі біля готелю "Рейкарц" пройде конкурс на кращу новорічну ялинку "Зимова красуня", а о 16:00 відбудеться відкриття головної міської ялинки на площі Польський ринок. На Ратушній площі з середини січня відкриється виставка новорічних скульптур, підготовлена отельєрами міста. 23 грудня пройде конкурс екоелочек і новорічної символіки (пл. Польський ринок). У новорічну ніч на цій же площі відбудеться дискотека. 6 січня на Майдані відродження пройде загальноміський вертеп і святкова коляда. Ще один різдвяний вертеп буде перебувати в Старому місті. 13 січня на Польському ринку пройде фестиваль "Подільська Маланка".

КИЇВ

Ключові події пройдуть на Софійській і Михайлівській площах і Володимирському проїзді. Простір розбите на чотири зони - головна ялинка країни, Місто майстрів, різдвяний ярмарок і Городок розваг. Стилістика цього року - "Яворівська забавка". Іншими словами, на головній ялинці країни будуть переважати яворівські іграшки, локації (ярмаркові будиночки, арт-інсталяції) будуть прикрашені яворівської розписом "Вербівка". Череда концертів і розваг в центрі столиці триватиме до 15 січня.

Новорічно-різдвяний ярмарок і Місто майстрів відкриються 17 грудня. Тут запропонують іграшки з натуральних матеріалів – бавовни, соломи, дерева та глини. 19 грудня відбудеться відкриття головної ялинки на Софійській площі і Городка розваг з резиденцією св. Миколи на Михайлівській. "Родзинка програми" цього сезону – колесо огляду заввишки 16 м. З його найвищої точки відкривається вид на весь Володимирський проїзд і Софійську площу. По сусідству розташуються дві гірки – для дітей (висота 2,5 м) і для дорослих (висота близько 10 м), а також Тунель бажань довжиною 19 м. 31 грудня в 22.00 на Софійській площі розпочнеться концерт симфонічного оркестру та зірок української естради . 7 січня о 12:00 за площі пройде хода з дідухами і "зіркарів".

Цього року велику програму на новорічні свята запропонує Експоцентр України (ВДНГ). Причому відкриття її відбудеться вже завтра, 10 грудня. Цікаво буде подивитися на резиденцію Санти (вхідний квиток – 200 грн), де він буде приймати гостей до середини січня. Тому що на ВДНГ це буде не маленька хатинка, а павільйон №1 – величезний палац, більше нагадує парк розваг. Тут також буде працювати найбільший каток в Україні з фуд-кортом по периметру (вхідний квиток – 85 грн). Ключовим атракціоном стане снігова гірка висотою 12 м і довжиною 70. Спускатися по ній потрібно буде на особливих надувних подушках (20-120 грн).

Серед безлічі розваг відвідувачів чекають Музей крижаних скульптур (50-200 грн), контактний зоопарк (вхід вільний) і дитячий атракціон "Гуляндія" - годинна прогулянка по лабіринту з елементами квесту (150 грн). Вхід на ВДНГ протягом не тільки свят, а й усієї зими - вільний.

ЛЬВІВ

Більшість святкових заходів буде проходити в центральних кварталах міста і в Музеї народної архітектури і побуту "Шевченківський гай" (вул. Чернеча гора, 1).

З 10 грудня по 20 січня у Львові пройде Різдвяний ярмарок. Торгові ряди будуть складатися з двох сотень прикрашених ілюмінацією дерев'яних будиночків. Ярмаркова територія поділена на сектори: гастрономічний (з традиційними різдвяними стравами та напоями європейської та галицької кухні) і продовольчий. Біля міської ялинки пройдуть майстер-класи. Родзинка цього Нового року - справжній ткацький верстат на проспекті Свободи. Гості зможуть поспостерігати за виготовленням "ліжників" - гуцульських вовняних покривал.

Навпаки Ратуші в кінці грудня встановлять вертеп - "шопку". Сценка на біблійний сюжет буде розіграна за допомогою п'яти двометрових дерев'яних фігур, розмальованих львівською дітворою. Всі бажаючі можуть зайти всередину вертепу, щоб сфотографуватися. Шопка простоїть до кінця новорічно-різдвяних свят.

12 грудня в центрі відкриє двері Будинок крижаних скульпуртур Lviv Ice House, де будуть представлені популярні герої мультфільмів. А вже 18 грудня можна буде помилуватися головною міською ялинкою перед Оперним театром.

У новорічну ніч відбудеться 3D-шоу на площі Ринок. А святкування Різдва розпочнеться 6 січня на площі Яворського, 6, з встановлення різдвяного дідуха - стародавнього оберега у вигляді гігантського снопа пшениці. Увечері 6 січня на території ярмарку відбудеться відтворення різдвяної вечері. Гостей Львова познайомлять з українськими традиціями: бажаючі зможуть спробувати 12 страв на святковому столі і разом з етноансамблями заспівати колядки.

7-8 січня на площі Ринок та в Музеї народної архітектури і побуту "Шевченківський гай" (вул. Чернеча гора, 1) можна побувати на фестивалі "Спалах Різдвяної зірки" і відвідати різдвяний ярмарок. Відвідувачі зможуть послухати колядки у виконанні творчих колективів міста, побачити виступи вертепів, демонстрацію українських різдвяних зірок.

На 7-9 січня заплановано свято львівських різдвяних пампушок – "Свято Пампуха" у Музеї народної архітектури і побуту "Шевченківський гай". Відвідувачі зможуть навчитися створювати різдвяні обереги з соломи, відвідати майстер-класи з виготовлення свічок та гончарства. Окрасою музею стане найбільший символ Різдва у Львові – чотириметрова різдвяна зірка і інсталяція "Ангельська коляда". В ході свята пройдуть конкурси на кращий вертеп, кращу господиню, наймилішого ангела і найбільш шкідливого чортика. Вхідні квитки: дорослі – 25 грн, дитячі – 10 грн.8 січня через площу Ринок до ярмаркової площі біля Оперного театру пройде парад "звіздарів". А 18-19 січня на території різдвяного ярмарку відбудеться Конкрус крижаних скульптур.

ОДЕСА

24 грудня відбудеться відкриття арт-ялинки на Приморському бульварі. З 24 грудня по 8 січня тут же, у великому наметі, встановленому біля пам'ятника Дюку, пройде традиційна виставка пряникових будиночків. На столах розміститься пряникове містечко, причому не тільки з будиночками, але і з елементами ландшафту: річками, озерами тощо. Одна з важливих особливостей виставки – будиночки виготовляються не тільки професіоналами, але і всіма бажаючими! Кожен день буде проводитися як мінімум один платний і безкоштовне захід. Наприклад, майстер-клас з розпису пряників.31 грудня о 21:00 розпочнеться концерт і святкування Нового року на Думській площі. А2 січня можна буде грітися за допомогою глінтвейну на фестивалі, присвяченому цьому напою. Він пройде на Дерибасівській. Ну а 8 січня одесити і гості міста запрошуються на Різдвяний хоровий фестиваль (Думська площа).

ЧЕРНІВЦІ

Новорічно-різдвяні свята в столиці Буковини пройдуть з 19 грудня по 20 січня. Головна ялинка Чернівців відкриється 19 грудня на Соборній площі. Також тут буде встановлена різдвяна "шопка" - вертеп. Однак для гостей міста найцікавішою подією новорічно-різдвяного часу в Чернівцях стане фестиваль місцевих карнавалів (Маланка-фест), який відбудеться 15 січня.

Сегодня