Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1440
  • 3

5 додатків, які зроблять ваше подорож цікавіше

14 березня 2016
Як знайти попутників і цікаві тури.

Вирушаючи в подорож, ми неодмінно беремо з собою сучасні гаджети. І дійсно, мало хто може обійтися без смартфона або планшета в поїздці. Але ж з цих пристроїв можна витягти набагато більше користі. Наприклад, встановити на них спеціалізовані додатки, які не тільки скрасять поїздку і познайомлять вас з цікавими людьми, а й, можливо, допоможуть заощадити на послугах гідів, перегляді пам'яток або інших спільних активностях.

Flip The Trip - практичне застосування для знайомств з місцевими жителями або потенційними попутниками під час подорожей.Щоб визначитися, хто теж планує поїздку, потрібно вибрати відповідний населений пункт зі списку, вказати дату поїздки і ваш розмовна мова. Після цього весь комплект попутників відобразиться на екрані у вигляді списку.

У Flip The Trip можна писати всім потенційним попутників, що рідко буває в подібних програмах. Тобто, щоб почати діалог, не потрібно лайкать профілі один одного. Розмовляти можна абсолютно з усіма користувачами без обмежень. Місцеві жителі теж напишуть вам, якщо зазначив в обраному населеному пункті заздалегідь. Також тут є фільтр за віком і статтю.

Сегодня