Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1585
  • 3

Спортивний автостоп : гонка по Україні без грошей і на попутках

15 березня 2016
Екстремали заради перемоги не гальмують " Жигулі " , а бешкетників лякають спреєм від комарів.

Подорожами без грошей на попутках харків'ян вже не здивувати . Втім , є в місті команда екстремалів , яка таким чином колесить по всій країні наввипередки . Учасники місцевого клубу спортивного автостопу складають дводенний маршрут протяжністю в 250-500 кілометрів , ночують в наметах і намагаються гальмувати швидкісні авто , щоб прийти до фінішу першими.

Ідею таких гонок харків'яни підгледіли у петербуржців, які давно беруть участь в світових змаганнях. Як розповіла "Сегодня" організатор харківського клубу Вікторія Грицаєнко, серед учасників є співробітники заводів, студенти, інженер і навіть далекобійник, який вирішив побувати в ролі тих, кого підвозить. Сама ж Вікторія - юрист, але за останні 20 років об'їздив автостопом майже сотню країн. За її словами, примкнути до мандрівникам можуть всі бажаючі абсолютно безкоштовно, єдина стаття витрат - продукти та карта місцевості.

"Ми ділимося на екіпажі , що складаються з двох осіб , яким дається однаковий маршрут . Відстань , яке потрібно пройти , розбите на 8-12 точок , де потрібно повісити контрольну марку , - пояснює правила спортивного автостопу Вікторія . - З міркувань безпеки в гонках не можуть брати участь екіпажі , що складаються тільки з дівчат . У пари зазвичай ставимо більш досвідченого учасника - ведучого, який під час гонки навчає техніці автостопу новачка або , як прийнято говорити , веденого"

Сегодня