Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1652
  • 4

Львів став одним з кращих туристичних напрямків у Європі

4 червня 2016

У ТОП-10 напрямків для туризму потрапив і Львів.

Експерти взяли до уваги архітектуру Львова, фестивалі, а також низький курс гривні.

Експерти відомого видання Lonely Planet опублікували щорічний список кращих місць для відвідування в Європі. У ТОП-10 напрямків для туризму потрапив і Львів.

Перше місце в списку зайняв грецький острів Пелопоннес. Автори рейтингу стверджують, що зараз цей острів ідеальний для осягнення історії і традиційного грецького укладу життя, а також примітний своїми пейзажами.

Друге місце зайняв місто Орхус в Данії. Третє дісталося Венеції, на четвертому - регіон Дордонь у Франції.

Львів посів п'яте місце. Експерти підкреслили, що незважаючи на те, що Україна переживає нелегкий час, зміни майже не торкнулися західних регіонів країни. Укладачі рейтингу відзначили, що в місті проходить близько 100 фестивалів, присвячених українській незалежності, джазовій музиці, каві та ін. А завдяки курсу валют в Україні європейські туристи зможуть істотно заощадити. Також редактори Lonely Planet підготували свій путівник для іноземних туристів у Львові.

На шостому місці графство Уоркшир в Англії, на сьомому - Естремадура в Іспанії, на восьмому - східне узбережжя Тенеріфе. Дев'яте місце займає острів Тексель в Нідерландах. Завершує ТОП-10 регіон Північна Далмація в Хорватії.

Дорога