Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 3087
  • 4

Українські Мальдіви

9 червня 2016

Джарилгач — безлюдний острів у Чорному морі, мрія українських робінзонів.

Джарилгач — найбільший острів України та Чорного моря. Вся територія острова та частина прилеглої акваторії входить у Національний природний парк “Джарилгацький”.

Острів Джарилгач, площею 56,05 км², знаходиться у Каркінітській затоці Чорного моря. Географічне положення острова створює сприятливу кліматичну особливість. Протягом року, і особливо в літні місяці, переважає ясна сонячна погода. Рельєф острова рівнинний, має величезну кількість лиманних озер і заток, які врізаються вглиб острова.

На острові Джарилгач майже немає дерев, він покритий травою і колючими чагарниками, а ще трапляються солончаки. Тут гніздяться, зимують, зупиняються під час перельоту 248 видів птахів. Зустрічаються на острові благородні олені, лані, муфлони і дикі свині. Багато тварин і рослин, що знаходяться на острові, занесені до Червоної книги України.

На східній частині острова знаходиться старий маяк, який був встановлений ще в 1902 році. Маяк, висотою 24 м, був виготовлений в Парижі за проектом самого Гюстава Ейфеля на кошти поміщика С. Скадовского. Якщо піднятись на вершину маяка, то перед очима відкриється дивовижна панорама пісчаної коси і безкрайнього Чорного моря.

Острів Джарилгач — це унікальне місце на півдні України, яке приваблює своєю неповторною первозданною природою, чистим морем з бірюзовою водою, пісчані пляжі, застелені мільйонами черепашок і дивовижними краєвидами.

Джарилгач — це справжні українські Мальдіви!

Дістатись до острова можна катером зі Скадовська чи з Лазурного.

Відкривай Україну