Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 2296
  • 4

Міні-Амстердам під Києвом

13 червня 2016

«Мануфактура» – перший в Україні торговий комплекс у форматі аутлет-містечка, виконаний у стилі північно-європейських старовинних міст.

Якщо у вас є бажання відчути європейське життя, не виїжджаючи за кордон, то можна відвідати цікаве місце «Мануфактура». Це перше в Україні аутлет-містечко, що живе за сучасними стандартами і приваблює гостей як ідеальне місце для проведення вихідних.

За своєю архітектурою «Мануфактура» нагадує центр старовинного Амстердаму, Цюріху чи Копенгагену. Це чудове місце для відпочинку з родиною та друзями розташоване за 27 км від центру Києва, у селі Ходосівка.

«Мануфактура» – це рай для шопоголіків. В одному місці зібрані кращі європейські бренди. В торговому центрі кожен може знайти щось для себе. Велика кількість бутиків і магазинів завжди пропонують знижки, чим і завоювали любов справжніх шопоголіків.

На території аутлет-містечка є безліч закладів: ресторани, кафе та кондитерські, боулінг-клуб, кінотеатр «Баттерфляй». Для дітей є ігровий майданчик, центр розвитку «Дитяча світлиця» та дитячий розважальний центр «Дакленд». У святкові та вихідні дні завжди проводяться цікаві розважальні заходи, фестивалі, виставки.

Також в аутлет-містечку є готель, гіпермаркет, салон краси, фітнес-клуб, ательє. Все зроблено для повноцінного і комфортного відпочинку.

«Мануфактура» створена в стилі справжнього північно-європейського міста. Чудові вулички з типовими фасадами голандських будиночків, ліхтарі, декоративні місточки, фонтани, квіти – все це передає неповторний шарм старої доброї Європи.

До аутлет-містечка є спеціальні безкоштовні маршрутні таксі від ст. м. «Либідська» через ст. м. «Видубичі».

Адреса: Обухівське шосе, 2, с. Ходосівка.

Відкривай Україну