Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 2832
  • 4

Вінницький фонтан Roshen

18 червня 2016
Вінницький фонтан Roshen - це найбільший плаваючий фонтан в Європі.

Унікальний світломузичний фонтан Roshen, що з'явився на однойменній набережній у Вінниці зовсім недавно - восени 2011 року, вже встиг стати ключовим символом міста і зайняти провідне місце в списку головних туристичних об'єктів країни, увійшовши в десятку найбільш видовищних фонтанів сучасності. Воно й не дивно, адже він є найбільшим в Європі плаваючим світломузикальним фонтаном, за своїми характеристиками близьким до всесвітньо відомому музичному фонтану в Дубаї.

Вінницький фонтан - справді дивовижна гідроінженерна споруда, яка вражає технічними даними: його довжина 97 метрів, ширина - 10 метрів, висота центрального струменя - 63 метри, а розліт води по фронту досягає 140 метрів. Крім того, Roshen - єдиний в світі фонтан, встановлений не в штучному басейні, а на відкритому водоймищі - в руслі річки Південний Буг. Ще одна деталь, яка робить вінницький фонтан унікальним, це так звана «зимова технологія», яка в зимовий період дозволяє опускати конструкцію під лід.

Фонтан обладнаний оригінальною лазерною системою, яка на гігантському екрані представляє собою водно-повітряне полотно і дозволяє демонструвати анімаційні відеоролики у форматі 3D. Розміри проекційного екрану вражають - 16 х 45 метрів.

Під чарівну музику відомих композиторів фігурні струмені вінницького фонтану виконують феєричний танець. А у вечірній час химерний водний танок підсвічується 560-ма різнокольоровими підводними ліхтарями, створюючи неповторне за красою світло-музично-водне шоу, побачити яке до Вінниці з'їжджаються туристи з усієї України та інших країн.

Творці цієї дивної гідротехнічної споруди постійно працюють над збільшенням кількості спецефектів, розширяючи репертуар вінницького фонтану і роблячи його шоу ще більш видовищним і незабутнім.

Відкривай Україну