Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 2152
  • 4

Тунель кохання

20 червня 2016

Клевань – одне з найромантичніших місць в Україні.

Невелике селище Клевань бере початок своєї історії ще у 12 столітті під назвою Коливань і знаходиться на березі річки Стубли.

Це маленьке селище багате на неймовірні місця, які хочеться відвідувати неодноразово. Древній замок і природній, сплетений із дерев, тунель є окрасою цієї місцевості. Однак, найбільшою перлиною Рівненщини та України є фантастичний «живий» коридор над залізничними коліями, яким так прагнуть пройтися закохані.

Цей природний коридор розташований на відрізку близько 4-ох кілометрів залізничної колії Клевань.Історія розповідає, що у двох тутешніх селах колись були військові бази, і саме задля маскування ближню залізницю засадили лісом. Так і утворилося живе плетиво з дерев і кущів, що нині створює природний коридор, який тепер у народі йменують «тунелем кохання».Закохані вірять, що поцілунок в тунелі скріпить їхню любов на все життя. Тому сюди поспішають усі, в чиїх серцях оселилося це світле почуття, а молодята саджають тут квіти, які символізують їхнє кохання. І взагалі, місцеві жителі говорять, що відвідини тунелю – хороша прикмета!

Окрім природного коридору, в Клевані можна відвідати багатовіковий замок, який побудував ще князь Михайло Чарторийський у 1475 році. Констянтин Чарторийський створював у ньому польську гімназію. А у часи Другої світової війни замок був штаб-квартирою польської Самооборони. І хоч замок неодноразово намагалися зруйнувати вороги, і він змінював свою архітектуру з кожним поколінням володарів, але й сьогодні ще можна поблукати його підземеллям, пройтися попід муром – тим самим повернутися в далеке минуле.

Як добратися

Добратися в Клевань можна по трасі Рівне-Луцьк. Через Клевань проходить автодорога .Залізнична станція на лінії Рівне-Ківерці.Найближчим пунктом до смт. Клевань є м. Рівне. До нього і автошляхами, і залізницею приблизно 20 км.

Стежками