Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 2227
  • 4

Міні-скульптури Ужгорода

24 червня 2016

В Ужгороді є своя туристична родзинка — це екскурсійний маршрут «Міні-скульптури Ужгорода».

Ужгород — маленьке, чепурне і гостинне містечко з атмосферою Старої Європи! Це найменший, найвіддаленіший і найзатишніший обласний центр України, його ще називають столицею Закарпаття. Місто з багатою і цікавою історією, де змішались різні релігії та національності, увібрало в себе угорську, австрійську, чеську, а в останні роки ще й українську культури. Українським місто стало лише в 1945 році, до цього часу воно входило до складу Чехословаччини, а до 1919 року належало Австро-Угорщині.

Ужгород зачаровує з першого погляду і запрошує поринути в місто сакур, прогулятись найдовшою в Європі липовою алеєю на набережній вздовж річки Уж, відвідати середньовічний замок, закарпатський музей народної архітектури, загадкову Горянську ротонду, насолодитись кавою у затишній кав’ярні.

Туристів приваблюють затишні вулички з бруківкою і ліхтарями, величні храми, скансен, парки і скверики, купа фестивалів і ярмарків. Ужгород — місто, де хочеться ходити пішки, гуляти і насолоджуватись чудовою атмосферою старовинного європейського міста. Це єдиний обласний центр України, в якому відсутній електротранспорт.

А ще в Ужгороді є своя цікава туристична родзинка — бронзові міні-скульптурки. Це чудові маленькі пам’ятники, присвячені цікавим історичним постатям, персонажам чи міфічним героям. Автором бронзових міні-скульптур є Михайло Колодка — сучасний ужгородський скульптор.

Екскурсія “Міні-скульптури Ужгорода” — це новий туристичний маршрут, що дуже полюбляють мешканці та гості міста. У найнесподіваніших місцях можна зустріти Бравого Швейка, Моцарта, Статую Свободи, Ференца Ліста, художника Глюка, Джона Лорда з гурту Deep Purple, скульптурки їжачків і кубику-рубику та багато інших цікавинок. Колекція міських бронзових мініатюр постійно поповнюється новими скульптурами.

Відкривай Україну