Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1866
  • 4

Одеса б'є рекорди по напливу туристів

24 червня 2016

У місто їдуть українці і американці, а на пляжах нарікають, що немає багатих туристів і прибуток не росте.

Незважаючи на негоду на початку літа, з середини червня Одеса набирає обертів і б'є рекорди по напливу туристів. Над туристичною привабливістю працюють чиновники і організатори масових заходів. Крім того, відкриваються нові кафе і ресторани, готельні комплекси, в цьому році побудували вже третій аквапарк в місті і другий зоопарк.

Мер Одеси Геннадій Труханов запевнив нас, що в цьому сезоні місто готове прийняти велику кількість гостей."Орендарі кажуть, що пляжі заповнені. Тому ми можемо переконатися, що Одеса – місто мирне і безпечне, тут можна знайти відпочинок на будь-який смак. Ми, в свою чергу, зараз тримаємо руку на пульсі і контролюємо чистоту пляжів. У минулому році ми були неготові до такої кількості туристів і тому виникали проблеми з вивезенням сміття, але в цьому сезоні ми працюємо над цим питанням, щоб гості відчували себе комфортно. Готельєри задоволені, всі готелі заповнені і заброньовані", – розповів градоначальник.

У муніципальному Департаменті культури і туризму вважають, що у Одеси позитивні прогнози в туристичному напрямку.

"Я зараз на конференції в Києві, і тут до мене звернулися за допомогою з номерами в Одесі і, ви знаєте, я поки нічим не можу допомогти. Це означає, що у нас зараз повне завантаження. У серпні пройде "Фестиваль фестивалів", який збираються відвідати гості з-за кордону. Люди, які зі мною на конференції, після неї теж їдуть до Одеси. Наше місто – не тільки курорт, Одеса цікава своєю атмосферою і колоритом. Ми активно розвиваємося завдяки великим проектам "Німі ночі", ОМКФ, вишиванковому фестивалю і т. д. Крім того, з'явилося багато індивідуальних туристів зі Сполучених Штатів і Європи", – розповіла нам голова департаменту Тетяна Маркова.

За її словами, свій внесок в розвиток туризму робить не тільки муніципалітет, але і громадські працівники, бізнес.

"Людей дійсно стало більше, тому що кримський напрямок закритий, але у них не стало більше грошей. Дохід збільшився в гривневому еквіваленті, і в порівнянні з 2014-им відзначається зростання, але якщо порахувати в доларах, то ми все ще отримуємо менше, ніж в три-чотири роки тому. Відчувається, що немає поки солідного багатого туриста. Раніше у нас відпочивали вихідці з України, які живуть в США і Європі, але зараз заповнюваність пляжу ще не повна. У вихідні – 80-90%, в будні – 60-65%", – розповів нам орендар пляжу в Отраді Юрій Резніков.

Експерти зазначають: в готельних комплексах Одеси налічується 10 000 місць, а ось потрапити в санаторії без путівки не вдасться. "Цього мало, і люди будуть шукати житло поза містом: Коблево, Сергіївка, Грибівка, Затока і Кароліно-Бугаз. У 2017-му Одеса буде утримувати лідируючі позиції. Курс євро виріс, і, відповідно, відпочинок за кордоном теж подорожчав. Навіть при безвізовому режимі з Європою люди поїдуть до Одеси", – вважає експерт з туризму Віктор Аксанюк.

Сегодня