Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1795
  • 4

Турція відмовиться від системи "все включено"

25 червня 2016

У 2016 році Туреччина зіткнулася з найбільшим за 17 років відтоком туристів.

Туреччині слід відмовитися від системи "все включено" в готелях, заявила асоціація туроператорів країни, пише РБК з посиланням на Huriyett.

"Так як ця система за своєю природою приваблива для туристів, які знаються на витратах, такі готелі не можуть підняти ціни, в той час як вони ростуть з кожним днем. Буденність цієї системи в Туреччині призводить до зниження доходу в секторі. Ми повинні поступово зменшити кількість готелів з системою "все включено", - йдеться в заяві турфірм.

Глава асоціації Базаран Улусой зазначив, що одним із способів збільшення доходів є залучення в країну більш заможних туристів. У порівнянні з європейськими готелями турецькі готелі пропонують більш низькі ціни, хоча їхні послуги знаходяться на високому рівні, підкреслив він. Улусой також закликав продовжити туристичний сезон до 12 місяців, а не обмежуватися лише навесні і влітку.

У 2016 році Туреччина зіткнулася з найбільшим за 17 років відтоком туристів. Найсуттєвіше скорочення продемонстрували туристи з Росії, це пов'язано з введенням російськими властями забороною для турфірм на продаж турпутівок і скасуванням чартерних рейсів до Туреччини. Ці заходи були введені після того, як Туреччина збила російський Су-24 в листопаді минулого року. Крім того, спостерігається і відтік туристів з інших країн. Він, в свою чергу, пов'язаний з терактами в Туреччині, метою яких ставали саме іноземні туристи.

Влада Туреччини застосовує і незвичайні заходи для залучення туристів. Так, на початку червня вони затопили літак Airbus A300 в Егейському морі поблизу курортного міста Кушадаси.

UBR