Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1525
  • 4

Болгарія і Туреччина стали найдешевшими напрямками у туроператорів

27 червня 2016

Найдешевшими напрямками для українців за кордоном у цьому літньому сезоні стали Болгарія і Туреччина.

Найдешевшими напрямками для українців за кордоном у цьому літньому сезоні стали Болгарія і Туреччина.

Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на офіційні сайти туроператорів.

Автобусні тури в цьому сезоні за вартістю легко конкурують з турами до моря в одеську область. Наприклад, у липні з Києва можна виїхати на болгарські чорноморські курорти за 5000-6000 грн на двох на 7 ночей в готелі 3 * зі сніданками. У той же час, Болгарія робить все быльше лояльнішим свій візовий режим, недавно були введені спрощення візового режиму для громадян України.

Тепер громадянам, які використовували за призначенням шенгенські, румунські, хорватські, кіпрські або болгарські візи і бажають відвідати Болгарію з метою "організований туризм", будуть видаватися короткострокові багаторазові візи терміном дії до 1 року. А неповнолітнім і особам, які підтвердили відповідним документом наявність інвалідності, будуть видаватися без урахування наявності виданих раніше болгарських віз.

Але термін дії візи не може перевищувати термін дії закордонного паспорта, включаючи 3 місяці обов'язкового коридору.

Що стосується Туреччини: ціна на турпакети з готелями 5* опускається нижче, ніж 500 доларів на двох, і це на період травневих свят.

6-7 ночей в готелі 5* (Аланья, Белек) з вильотами 27-28 квітня доступні за 509 доларів на двох. Також в Белек, з готелем того ж класу, але вильотом 5 травня можна купити за 494 доларів на двох. А ось такий же турпакет, але з вильотом у липні, коштує близько 1 900 доларів.

Для порівняння, рік тому ціни на турпакети з проживанням у готелях 5* Deluxe з вильотом на травневі стартували приблизно від 750 доларів за людину, готелі 5* середнього рівня - від 550 $ на людину.

Укрінформ