Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1825
  • 4

Львівський скансен

1 липня 2016

Львівський скансен у Шевченківському гаю — один з найбільших музеїв під відкритим небом в Європі.

Музей народної архітектури та побуту у Львові — одна з туристичних перлин древнього міста. Львівський скансен став одним з найулюбленіших місць відпочинку львів’ян та гостей міста. Тут проводять фольклорні ярмарки, фестивалі народної музики, виступи творчих колективів. У виставкових залах Музею можна познайомитись з творами митців, фондовими виставками. За більш як 40 років діяльності більше 3 млн. туристів з різних країн світу отримали незабутні враження від знайомства з Музеєм. Щороку його відвідує близько 150 тисяч гостей.

Музей був створений у мальовничому парку 1971 року за етнографічним принципом з метою порятунку пам’яток дерев’яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України, що сформувались наприкінці XIX – початку XX століття. Це Бойківщина, Лемківщина, Гуцульщина, Волинь, Поділля, Полісся, Буковина, Покуття, Закарпаття і Львівщина.

На території, площею у 36.5 гектарів, відтворено 110 пам’яток народної дерев’яної архітектури. Надзвичайно багатими є музейні фондосховища. В них зібрано майже 21 тисяча експонатів: колекції одягу і тканин, меблів, музичних інструментів, кераміки, прикрас та багато інших цікавих речей. Крім того, у музеї знаходиться унікальна збірка рукописів і стародруків.

Важливим є те, що львівський скансен цілеспрямовано підтримує концепцію “Живого музею”, де відбувається не лише представлення колекції, але й демонстрація побуту українців минулого, зокрема західного регіону.

Відкривай Україну