Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 2175
  • 4

Українське село, де народжуються хмари

2 липня 2016

Село Дземброня в Івано-Франківській області — це одне з найбільш високогірних сіл в Україні.

У Дземброні збереглися давня культура, національні традиції, унікальні звичаї та обряди, які по-своєму сприяють розвитку уристичного потенціалу краю.

На південний захід від села на потоці Мунчель можна побачити каскади Дзембронських водоспадів, які ще називають — Смотрицькі. У пошуках натхнення сюди приїжджали Василь Стефаник і Леся Українка. Адже у високогірній Дземброні є такі дивовижні карпатські краєвиди і такий чудовий місцевий колорит, які створюють унікальність і неповторність цього краю.

У Дземброні розвинута інфраструктура зеленого туризму. Саме тут бере початок один з улюблених турстичних маршрутів, що веде до Чорногірського хребта. Всього лиш за 2 години можна піднятись на вершину гори Вухатий Камінь, або ж гори Дземброня, звідки відкриваються казкові краєвиди Чорногірського хребта і Говерли.

Кажуть, що мальовнича місцевість села Дземброня надихнула Сергія Параджанова на зйомки культової кінострічки «Тіні забутих предків». Саме у цьому селі на присілку Степанський кілька десятків років щоліта жив і творив відомий графік Ю. Якутович, який був художником легендарної кінострічки.

Відкривай Україну