Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1892
  • 4

Музей Писанки

3 липня 2016

Будете в Коломиї - відвідайте цей музей на проспекті Чорновола, візитівку міста.

Унікальність Музею Писанки не лише в тому, що його виконано у формі яйця, висота якого становить 14 метрів, діаметр — 10. Приміщення виготовлене повністю з кольорового скла, загальна площа вітражу становить понад 600 квадратних метрів. До речі, воно не має даху!

Зовнішнє оздоблення виконано у тривимірному просторі .А експозиція музею відображає орнаментальне, композиційне, колористичне багатство народної поліхромної графіки. Музей володіє колекцією понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України, а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції, та Індії.

В музеї існує традиція - перші особи держави під час відвідин музею отримують подане професійною писанкаркою біле куряче яйце, розтоплений бджолиний віск і писачок, яким залишають свій автограф на поверхні яйця, а далі розписують як писанку. В експозиції музею є писанки з підписами Президентів України Л.Кучми, В.Ющенка, багатьох видатних політичних діячів України.

"Писанка" відкрита щоденно з 10.00 до 18.00 (крім понеділка)

Як добратися

Музей розташований за 100 метрів від Музею Покуття і Гуцульщини, в самому центрі міста (проспект Чорновола). Поруч - головний поштамт Коломиї.

Стежками