Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Великий та сміливий народе України, ми відновлюємо наші тури в безпечні місця. Кожні 10% з доходу ми відправлятимемо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ. Раді будемо кожній зустрічі з вами.
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2956
  • 4

Лумшори

3 липня 2016

Лумшори – мальовничий куточок України на Закарпатті, що має статус гірсього села.

У курортному селі Лумшори туристи мають можливість не лише полюбуватися незайманою природою Закарпаття, але й насолодитися незабутнім відпочинком з різноманітними розвагами. Свіже чисте повітря, стрімкі потоки річки Руни, що бадьорять своєю прохолодою, купання в мінеральних сірководневих ваннах та пізнавальні екскурсії по Лумшорах – нікого не залишать байдужими.

Селище Лумшори - це невеличкий шматочок раю в Перечинському районі, Закарпатської області. Гарною візиткою села є, в першу чергу, така незвично-зацікавлююча процедура – тут Вас посадять у величезний мідний чан, і варитимуть на повільному вогні. Але боятися нічого, здоров’ю це аж ніяк не зашкодить, а навпаки: мінеральна сірководнева вода, що знаходиться у чані, сприяє оздоровленню опорно-рухового апарата та серцево-судинної системи, тож такий відпочинок піде Вам на користь. Приготування води для купання в чанах відбувається індивідуально – залежно від віку та особливостей організму відвідувачів.

Та гості села Лумшори не завжди «варяться» в оздоровлюючих ваннах. Окрім такої цікавої процедури є можливість відвідати також пізнавальні екскурсії, що організують за Вашим бажанням. Похід до легендарного водопаду річки Руни - гарна можливість відпочити серед незайманої природи Закарпаття. Цікавим маршрутом може стати перехід через Вільшанський поділ, вихід нагору «Соколець», подорож до печери «Дірявий камінь» або ж до урочища Шипіт, де проводиться щорічний літній фестиваль «Шипіт», який досягає розпалу на свято Івана Купала.

Подорож до села Лумшори є гарною нагодою відвідати закарпатської кухні, скуштувати бограчу, кнедлів та громбовців.Унікальною можливістю для туристів є катання на гірськолижних трасах, а також верхи на конях.Втома від робочих буднів, нестача чистого та свіжого повітря, бажання насолодитися гарними краєвидами Закарпаття, відвідати традиційної закарпатської кухні, розслабитися, занурившись у лікувальні води гарячих ванн – все це можна задовільнити відпочинком у селі Лумшори.

На ніч Ви можете залишитися у жителів села, відчувши на собі їхню доброзичливість та привітність. Обов’язково відвідайте місцевої кухні, що має свої особливості та неповторність. Для тих, хто надає перевагу відпочинку на природі, можна розмістити наметове містечко поблизу річки Руни, і неодмінно варто зануритись у її прохолодні живлячі води.

Стежками