Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1845
  • 4

Печера Оптимістична

7 липня 2016

Це цілий свій в одній печері - таємні ходи, невідомої краси кристали, незвідані галереї.

Гідною винагородою мандрівникам, яких не налякали труднощі шляху, стане справжній музей підземної краси в Заозерному краї, де їх чекають блиск кристалів, величні зали та галереї, а також незвичайні природні малюнки на стінах.

Щоб полегшити проходження досить складних ходів печери, в Оптимістичній обладнані підземні табори, де можна відпочити, зігрітися гарячим чаєм і поїсти. Тут є всі умови для ночівлі та приготування повноцінної їжі, а для багатоденних подорожей по печері організовано забезпечення продуктами і примусами. Так що печера Оптимістична здатна подарувати дійсно захоплюючу пригоду і незабутні враження.

Цікаві факти

Відкрили її в 1966 році, але досі безліч ходів печери залишаються мало дослідженими. Сьогодні печера Оптимістична складається з 10 «районів», які між собою з`єднуються незліченними ходами. Кожен із районів є своєрідним мікросвітом з власною морфологією ходів, кольором і структурою гіпсу, кількістю кристалів, їх розмірами, формами, відтінками.

Як добратися

З Тернополя кожні 2 години ходять рейсові автобуси до Борщева. А звідти вже рукою подати до с. Королівка, де, власне кажучи, і знаходиться печера Оптимістична

Стежками