Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 2691
  • 4

Сорочинський ярмарок

9 липня 2016

Національний Сорочинський ярмарок 2016 року відбудеться з 16 по 21 серпня.

Село Великі Сорочинці (Великі Сорочинці) на Полтавщині з XIX століття славиться як місце проведенням найколоритнішої ярмарки в Україні. Особливу популярність вона придбала після виходу в світ знаменитої повісті "Сорочинський ярмарок" українського письменника М.Гоголя, який був уродженцем села Сорочинці.

Зараз захід під брендом "Сорочинський ярмарок" - це не просто велике торгове свято, на якому свою продукцію представляють провідні підприємства з України та інших країн. Це ще і яскраве театралізована вистава за участю героїв творів М. Гоголя та фольклорних колективів, а також велика концертна та розважальна програма.

Свої досягнення на Сорочинському ярмарку зазвичай представляє кожен район Полтавщини і більшість регіонів країни. Серед товарів представлені продукти харчування та напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар та сільгосптехніка і добрива, будівельні матеріали, мед, посуд та багато іншого.

Щорічно Сорочинський ярмарок відвідує до мільйона людей. У ній беруть участь до 1500 підприємств, підприємців та народних майстрів з України, Росії, Молдавії, Грузії, Білорусії, Німеччини та Польщі.

Сорочинський ярмарок 2016 відбудеться, як завжди, на великій торговій площі на околиці села Великі Сорочинці. Щодня о 12:00 гостей ярмарку вітатиме сам Микола Гоголь і герої його творів у виконанні акторів Полтавського музично-драматичного театру.

Особливий інтерес представляє фольклорна частина площі, стилізована під українське село. Тут свою продукцію пропонують відвідувачам народні майстри з Опішні, Петриківки, Космача та інших місць України, знаменитих своїми традиціями народних промислів. Великою популярністю користуються вишиванки, розписний керамічний посуд, колоритні іграшки.

Більше 40 народних майстрів проводитимуть різноманітні майстер-класи: вишивка, гончарство, лозоплетіння, орігамі, аквагрим, ляльки-мотанки, дідухи, бісероплетіння, вироби з полімерної глини, ковальські вироби, виготовлення вінків, солом'яних капелюхів, свічок і ін. Окрему групу становлять кулінарні майстер-класи, серед яких особливою популярністю користуються поради з приготування борщу, вареників, галушок, вергунів та інших страв української кухні.

На п'яти сценах протягом кожного ярмаркового дня будуть проходити фестивалі, конкурси, виступи народних колективів

Дорога