Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1789
  • 4

Таємниці острова Хортиця

13 липня 2016

На Дніпрі немає острова, рівного Хортиці по силі енергетики.

На Дніпрі немає острова, рівного Хортиці по силі енергетики. Вік його 30 000 років. Одні вважають, що названий він на ім’я гордого Хорса – давньослов’янського бога Сонця. Другі пов’язують його зі словом «Хортиця» (хорт) – гонча собака. Треті – з ім’ям заповідника, грецьким «Хорта» – луг. Саме на Хортиці в кінці XVII століття було написано легендарне листа турецькому султану.

Енергетика на острові дуже сильна. За розповідями очевидців, вночі тут неможливо заснути, сон приходить тільки на 2-3 години під ранок, але після відчуваєш себе бадьорим і виспаним. На березі, звідки видно греблю електростанції, є місце, де стояв вівтар древніх слов’янських богів. Часто на цьому місці взимку тане сніг і пробивається зелена трава. Метрів за сто від вівтаря є дві галявини. Одна дуже сприятлива, містить силу земної стихії. Інша швидко висмоктує з людини енергію. Подейкують, якщо на другий галявині заснути, то можна і не прокинутися.

На Хортиці є безліч стародавніх святилищ, про які складені легенди. Особливо цікавий камінь, виконуючий всі жіночі бажання. За легендою, колись він був людиною – дівчиною, яка попросила богів перетворити її на камінь, щоб уникнути немилого заміжжя. Щоб перевірити силу каменю, потрібно прийти до нього на світанку, обійняти, погладити, поговорити. А йдучи, шепнути свою мрію.

Україна туристична