Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1513
  • 4

Де відпочити в Україні

16 липня 2016

До України завітало довгоочікуване літо – час, коли кожному українцю хочеться забути на мить про буденні клопоти і просто відпочити

До України завітало довгоочікуване літо – час, коли кожному українцю хочеться забути на мить про буденні клопоти і просто відпочити. Зрозуміло, що не кожен може дозволити собі навіть бюджетний відпочинок в Європі. Проте не варто засмучуватись, адже є альтернатива – провести дозвілля на теренах України, де є чимало цікавих та маловідомих місць.

Рафтинг на Черемоші

Відпочинок у мальовничих Карпатах можна вдало доповнити екстримом. Відправляйтеся в рафтинг-тур на річку Черемош - екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Під час сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди.

В високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Рафтинг на Черемоші заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.

Острів Березань

Хто лише не бував на цьому маленькому острові – греки, варяги, римляни, готи, турки, англійці та французи. Археологічні розкопки відкрили тут багатокімнатні будинки античного періоду, кераміку елліністичного часу, монети, які чеканились в Ольвії. Вважається, що в VII ст. до нашої ери на острові було перше в північному Причорномор’ї античне поселення Борисфен.

А ще острів відомий, як місце страти лейтенанта Шмідта. Про це явище ми вже знаємо завдяки безсмертному твору Ільфа і Петрова. Нині ж Березань - цікаве місце відпочинку для любителів моря і романтики островів.

Кам’янець-Подільський

Місто семи культур, перлина Поділля – це місто-музей під відкритим небом називають по-різному, і кожен епітет відображає те неповторне враження, яке він справляє на всіх своїх гостей. Відвідування Кам’янець-Подільського – це можливість побачити не просто красиве древнє місто з архітектурою, яка збереглася з XII-XIX століть, але дивовижне чудо природи, яке світлим задумом людей було перетворено на справжній шедевр містобудування.

Шацькі озера

Шацькі озера - найкраще місце для спокійного, тихого відпочинку на лоні озерної природи. Шацькі озера прекрасні і дивовижні, але повною мірою відчути їхній затишок можна, лише віддалившись від шуму, створюваного натовпами відпочиваючих. Тому ми радимо вам обирати менш людні місця, які не поступаючись красою Світязю (а деякі є навіть гарнішими), подарують вам найкомфортніші, найприємніші незабутні літні дні.

Як відомо, цей Національний природній парк складається з 24 унікальних озер. До речі, Шацькі – це простонародна їх назва. Насправді, кожне має свою романтичну назву: тут і Луки, і Озерце, і Кримне, і Чорне тощо. Вода в озерах не тільки дуже чиста, але й трохи мінералізована. Її можна спокійно пити, навіть не очищаючи.

Полтавські піраміди

Місцеві жителі подейкують, що українські піраміди володіють чудодійними властивостями і ті хто поглумився над пірамідами в радянські часи, не дожили і до 40 років. До пірамід приїжджає безліч людей у ​​яких проблеми зі здоров’ям. Вони заходять по одному на 5-7 хвилин у всередину і стають в центр на перетин сонячних променів. Священики розповідають, що від цих споруд виходить благодать.

Місто Вилкове

Приїжджаючи в Вилкове, Ви відвідаєте єдине в Україні - унікальне місто на воді, яке знаходиться в дельті Дунаю, однієї з найбільших річок в Європі. Насолодіться незайманою природою дунайських плавнів. Вас тут чекають незабутні враження.

Це місто також відоме під назвою «Українська Венеція» завдяки численним каналам (місцеві жителі називають їх єриками), проритим вздовж вулиць. Тому човен тут є звичайнішим засобом пересування, ніж автомобіль.

Вилкове є найпівденнішим населеним пунктом України серед тих, що розташовані вздовж західного узбережжя Чорного моря. Знаходиться на крайньому півдні історичної області Бесарабія, на ріці Дунай.

Острів Хортиця

Хортиця — найбільший острів на Дніпрі, розташований у районі міста Запоріжжя, нижче Дніпрогесу. Унікальний природний та історичний комплекс. Хортиця є одним із Семи чудес України.

Це дивовижне місце нагадує Україну в мініатюрі, тут можна зустріти степи й ліси, гори й пустелі і багато різних тварин, деякі з них зустрічаються лише в цих місцях. Якщо хочете отримати максимум вражень від поїздки, варто залишитись тут на ніч з палаткою. Так можна буде насолодитись нічною тишею лісу, скупатись у Дніпрових хвилях, побачити нічну ілюмінацію німого сторожа порогів ДніпроГЕСу.

А вдень відвідати Музей історії козацтва, Січ, спробувати знайти місцину останньої битви Святослава. А для особливо вправних природа пропонує величезний масив скель усіх форм і розмірів. Кажуть, ще козаки тут вправлялися в своїх спритності й силі.

Буцький каньйон

Буцький каньйон називають “маленькою Швейцарією” та фіордом у серці України. Це диво природи знаходиться у Черкаській області. І хоч рельєф тут переважно рівнинний, та матінка природа зробила виняток, наділивши місцевість мальовничим гранітним каньйоном. Щороку туристи приїжджають до Буцького каньйону, щоб поплавати, порибалити або полазити по скелях. Тут водиться чимало риби, а альпіністи полюбили каньйон за різноманітність форм скельних виступів.

Та все ж найромантичнішою є прогулянка річкою у човні. Вмочивши ноги у воду Гірського Тікича, слухати, як шумить річка та спостерігати мальовничість довколишньої природи: розкішну зелень берегів та велич гранітових скель, на камінні яких де-не-де яскравими кущиками проростають жовті квіти.

Голубі озера на Чернігівщині

На півночі Чернігівської області, недалеко від кордону з Білоруссю, є кілька затоплених кар'єрів, які зараз перетворилися на чудове місце відпочинку. Дно озер вкрите покладами кварцового піску, тому вода має блакитний відтінок і досить прозора. Така вода навіть є трохи лікувальною і допомагає при захворюваннях опорно-рухової системи.

Озера розташовані в сосновому лісі, також трапляється береза та акація. Вода в озерах дуже чиста. Вода в них ніколи не застоюється через те, що підземні джерела постійно підтримують однаковий рівень води.

Замки Тернопілля

Тернопільська область включає частини iсторичних теренiв Пiвденної Волинi, Захiдного Подiлля i Схiдної Галичини. Архiтектурно-мiстобудiвна спадщина представлена замками XIV — XVII столiть, католицькими i православними храмами доби ренесансу i бароко, унiкальними пам'ятками дерев'яного церковного будiвництва. Мало хто знає, що на Тернопільщині збереглась найбільша кількість замків. До складу “Замків Тернопілля” входять Збаразький, Вишневецький, Скалатський, Теребовлянський, Микулинецький, Підзамоцький, Золотопотоцький, Язловецький, Скала-подільський, Кривчанський та Чортківський.

Укрінформ