Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 5711
  • 4

Голубі озера на Чернігівщині

16 липня 2016

Дно озер вкрите покладами кварцового піску, тому вода має блакитний відтінок і досить прозора.

Програма туру на Голубі озера

На півночі Чернігівської області, недалеко від кордону з Білоруссю, є кілька затоплених кар'єрів, які зараз перетворилися на чудове місце відпочинку

Голубі озера Олешні (місцеві кажуть просто "кар'єри") знаходяться в Ріпкінському районі Чернігівської області посеред величезного соснового бору. Через село Олешня тече струм Сухий вир, який належить до басейну Дніпра. Відстань до кордону з Білоруссю автодорогою становить 18 км, до райцентру Ріпки - 24 км, до Чернігова 60 км.

Дивовижні Голубі озера вирізняє напрочуд чиста блакитного відтінку вода, а також чудові пісочні пляжі та цілющі властивості, через що й приваблюють до себе туристів з усього Полісся, інших регіонів України та Білорусі, Росії, Литви, Польщі та навіть Америки. При цьому приїздять гості на Голубі озера Чернігівщини не лише влітку, адже цей куточок Полісся славиться також і своїми багатими мисливськими угіддями

Унікальність Голубих озер Олешні в тому, що дно кожного озера вкривають поклади кварцового піску, який використовується для виготовлення скла. Такий пісок відрізняється від звичайного як властивостями, так і кольором, надаючи воді яскраво блакитного відтінку. Саме тому озера і називають "голубі".

Як дістатися

До самого озера веде асфальтована дорога, тому практично всі приїжджають сюди на автомобілях. З Києва до озер 200 км по трасі і потім 10 км до села Олешня. Біля самих озер є залізнична станція Грибова Рудня, туди з Чернігова ходять три електрички в день (їхати трохи більше години).

Полісся