Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1685
  • 4

5 мобільних додатків, що будуть корисними у відпустці

26 липня 2016

5 дійсно корисних мобільних додатків, якими варто скористатись, плануючи відпустку

5 дійсно корисних мобільних додатків, якими варто скористатись, плануючи відпустку

TripAdvisor

Це один з найважливіших додатків для людей, які планують відпочинок. TripAdvisor турбується про своїх користувачів не тільки під час планування подорожі, а й безпосередньо під час огляду нових країн і міст. TripAdvisor Offline City Maps – це додаток, який дозволяє зберегти в офлайн мапу будь-якого європейського міста та користуватись нею під час пошуку ресторанів, готелів та пам’яток архітектури.

Перевага TripAdvisor – це надзвичайно велика база даних готелів та туристичних об’єктів. TripAdvisor також дозволяє дізнатися про те, які цікаві місця є навколо готелю, на що можна подивитися або куди піти.

Booking.com

Величезна база готелів сайту Booking.com дозволяє вибрати собі житло для відпочинку або відрядження на будь-який смак і гаманець. Booking.com перекладено понад 40 мовами, на ньому пропонується вибір з 977 030 помешкань, розташованих у 224 країнах та територіях. Додаток дозволяє переглянути не лише вартість номера у готелі, але фото, зручності, додаткові послуги, відгуки відвідувачів. Booking.com також показує знижки на проживання у готелях. Бронювати номер у готелі за допомогою Booking.com дуже зручно і швидко. Однак для цього вам знадобиться банківська картка.

Airbnb

Зараз великої популярності набуває мобільний додаток Airbnb, що діє за іншим принципом, ніж традиційне резервування готелів. Airbnb – це майданчик розміщення, пошуку та короткострокової оренди приватного житла. Користувачі сайту мають можливість здавати подорожуючим своє житло повністю або частково. А ви маєте змогу винаймати це житло за помірними цінами. На даний час Airbnb пропонує більше 33-х тисяч варіантів розміщень у 192 країнах світу.

Trivago

Мобільний додаток Trivago подібний до Booking.com. У базі понад знаходиться 700 тис готелів, які можна шукати, сортуючи за різними параметрами і опціями як самого готелю, так і його номерів. У Trivago також можна подивитись фото готелю, його номерів, місцеположення на карті і відразу ж зарезервувати номер.

Skyscanner

Сервіс Skyscanner – це найзручніший спосіб пошуку авіаквитків. Додаток шукає найвигідніші пропозиції від тисяч авіакомпаній з усього світу за актуальними цінами. Програма має зручний інтерфейс, користуватися нею легко навіть на невеликих екранах смартфонів.

Відкривай Україну