Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1435
  • 4

Туризм в Дніпрі: чим мегаполіс може залучити іноземців

14 серпня 2016

Іноземцям подобаються екскурсії на заводи і набережна, але сервіс - кульгає.

В даний момент Дніпро претендує на те, щоб в наступному році приймати у себе Євробачення. При цьому мало не найслабшою стороною мегаполісу, як претендента на статус господаря фіналу пісенного конкурсу, вважається те, що місто відчуває гостру проблему з ... пам'ятками. Адже якщо місто переможе в національному відборі, сюди з'їдуться багато іноземних гостей, яким потрібно буде не тільки десь жити, але і десь гуляти. "Сегодня" вирішила з'ясувати, чим Дніпро може залучити іноземців.

Поцікавитися тим, як оцінюють перебування в місті приїжджі з інших країн, ми вирішили у них самих. Так, житель Гамбурга Торбен Айк гостює в Дніпрі вже тиждень. "Мені подобається, що разом зі старими будівлями в місті дуже багато нових і вони органічно вписуються в архітектурний пейзаж, - робить комплімент місту іноземець. - Звичайно, багато напівзруйнованих будинків, які потрібно реставрувати або зносити, але це навіть додає місту якусь романтичність. А ще у вас дуже багато дітей, у всій Німеччині, здається, стільки не знайдеш ". Крім цього, іноземець зазначив красиву набережну, історичні будівлі в центрі і органний будинок, який є, до речі, пам'ятником ЮНЕСКО.

А ось норвежець Альвесс Асмандер бачить в нашому місті безліч недоліків. "Погано те, що водії маршруток абсолютно не говорять по-англійськи, постійно пропускаєш свою зупинку. Якщо знімати недорогі апартаменти, то в багатьох будинках старі ліфти, часто в під'їзді і біля нього не горить світло. А ще тебе дуже часто намагаються нагріти на всьому , дізнавшись, що ти іноземець ", - скаржиться Альвесс. Разом з тим, чоловік відзначає красу нашої набережної і доброзичливих людей. А ось харчуватися в Дніпрі приїжджим чоловік рекомендує тільки стравами української кухні. За його словами, у нас важко знайти якісну рибу і морепродукти, а також фрукти і овочі, до яких звикли більшість європейців.

Директор туристичного агентства Ганна Маркова вважає, що екскурсіями ми все-таки можемо здивувати іноземців, а ось сервісом - немає. "Ми організовуємо для них екскурсії на промислові підприємства, на кар'єр в Кривому Розі, до Петриківки, де багато національного колориту, прогулянки по історичному центру міста, і людям це подобається. Але в цілому вони відзначають низький рівень сервісу, погане володіння співробітників ринку послуг іноземними мовами і дороге житло, - зазначає фахівець. - Люди скаржаться, що їх часто обраховують на ринках, що в супермаркетах попадається прострочений товар ".

У той же час, за словами Маркіної, іноземців приваблює центр міста, все та ж набережна, рибалка в передмісті, а ось парки гості не надто шанують: кажуть, там брудно і часто не відчуваєш себе в безпеці. "В цілому з 10-ти приїхали в місто іноземців приблизно половина ставить позитивну оцінку місту", - відзначає експерт.

Сегодня