Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1963
  • 4

Топ-5 екзотичних ферм України

16 серпня 2016

Ферма може бути не лише прибутковою, а й цікавою своїми мешканцями, їх поведінкою

Ферма може бути не лише прибутковою, а й цікавою своїми мешканцями, їх поведінкою. На такі ферми нерідко приїздять з екскурсіями цілі родини, що дає додатковий прибуток.

Ферма зубрів

Ферма зубрів розташована в Івано-Франківській області, Долинському районі, с.Мислівка. Зубри ходять неогороженою територією. Найчастіше на тварин їдуть подивитися міські жителі з дітьми.

Оленяча ферма

Оленяча ферма розташована у Закарпатській області, Хустському районі, с.Липча. Існує ще з 1980-х років. Розмістили тут тварин для отримання лікарського матеріалу. Панти — відростки оленячих рогів після зрізання. Використовують їх з лікарською метою. Нині на фермі — 150 тварин. І їхня єдина мета — радувати туристів, коли ті приїздять поглянути на оленів. Окрас —яскраво-рудий з білими плямами. Та взимку трохи тьмяніє. Попри те, що олені майже ручні і живуть біля людей, природний механізм маскування взимку від хижака все одно дається взнаки.

Ферма хутряних свиней

Ферма розміщена у Закарпатській області, Виноградівському районі, с.Ботар. Поросята кучеряві, або, як їх ще називають, "овечі", свині покриті шерстю. Це і дозволяє тваринам переносити холоди. Тож ночувати вони можуть і просто неба. Випасають їх також як овець. Вони шукають собі корінці, ними і живляться. Загалом "меню" тварин багате, вживають у їжу різновиди 100 рослин. Годують господарі ферми їх і ячменем, й іншими зерновими, адже свинку потрібно відгодувати до 120–140 кілограмів.

Ферма віслюків

Розташована ферма у Вінницькій області, Крижопільському районі, с.Заболотне.Віслюки допомагають хворим, адже їхня енергетика добре впливає на організм. Молоко ж ослиці – лікує хвороби шкіри. А тутешня ферма незвичайна ще і тим, що влаштували її на території училища. Управляє нею колишній вчитель права, а допомагають йому учні навчального закладу. Вони вчаться доглядати за тваринами. А віслюки вимагають особливого підходу. Доглядати за ними потрібно, просто як за дітьми.

Форелеві ставки

Форелеве господарство знаходиться у Закарпатській області, Міжгірському районі, с.Колочава. Тут є кілька басейнів, де аж кишить цими рибинами. Молодші і старші — у різних басейнах, адже дорослі рибини досить агресивні щодо молодняка. На форелевій фермі можна порибалити. Тут туристам видають вудочку. Зловлену рибину можуть приготувати місцеві кухарі.

ВолыньPost