Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1786
  • 4

В Україні з'явився "босий" туризм для бідних

28 серпня 2016

В Україні з 'явився незвичайний вид подорожей – так званий "босий" туризм.

В Україні з 'явився незвичайний вид подорожей – так званий "босий" туризм.

Двоє українців – Іван Онисько та Юрій Регліс вирішили пройти всю територію країни босоніж і без грошей. Їхній маршрут починається в Ужгороді та закінчується в Харкові.

Туристи збираються пройти 2080 км. найбільш відомими місцями України.

"Останні шість років я більше подорожую, в перервах між роботою відвідав 28 країн Європи, Азії, Африки", - розповів Іван.

Саме він уперше дізнався про можливість такого маршруту, а в Юрія з'явилась ідея пройти весь шлях босоніж.

Чоловіки зізнаються, що їм жодного разу не довелося ночувати просто неба – місцеві мешканці кожного села чи міста, де вони були, завжди запрошували їх до себе додому.

"Люди бачать, які ми класні, і що нас можна не боятися. Ми ночували навіть у школі та в сільській лікарні", - додав Онисько.

За їхніми словами, одного разу навіть вдалося заночувати в сільського голови.

У планах туристів була ще ночівля в мера Львова, Андрія Садового. Утім, Садовий відмовив їм у цьому.

Зазначимо, що 27-річний Іван Онисько родом із села Сущин, що на Тернопільщині. Свого часу працював гідом та перекладачем з німецької мови. 29-річний Юрій Регліс працював PR-менеджером. Чоловіки познайомилися у Львові, де й вирішили розпочати незвичайну подорож країною.

Нагадаємо, за даними Всесвітньої організації туризму (UNWTO), Україна входить до десятки лідерів міжнародного туризму за кількістю відвідувань, посідає сьоме місце в 2008 році. Згідно з рейтингом Всесвітньої Організації Туризму, Україна займає восьме місце в світі за кількістю туристичних візитів. Країну щороку відвідують більше 20 мільйонів туристів.

Знай