Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1586
  • 4

ТОП-10 заморських країн, які можна відвідати в Україні

4 вересня 2016

Якщо вам поки що не під силу закордонні курорти, не варто засмучуватись. В Україні повно місць, які дуже схожі на знамениті місця за кордоном

Тур в Вилково

Виявляється, на нашій території "вмістилося" безліч заморських країн – починаючи від “дикої” південної Африки, закінчуючи далекою Країною Сходу Сонця – Японією.

1. Одеська "Італія"

Маленьке місто Вилкове непримітно розташувалося на півдні України, в 300 км від Одеси. І назва невигадлива, і на карті майже непомітний, і населення всього кілька тисяч. Але є тут одне "але". Вилкове – це місто на воді! Так-так, виявляється в нашій країні теж є своя Венеція. Замість звичних вуличок і тротуарів – канали, шириною пару метрів, по яким місцеві плавають на українських "гондолах". Повітря в Вилково чисте і свіже, на відміну від характерного для Венеції запаху цвілі.

2. Херсонська "Африка"

Якщо ви давно мріяли відправитися на справжнє африканське сафарі, поспішаємо повідомити: тепер не потрібно летіти на інший материк у пошуках екзотичної фауни! Поблизу селища Каховка, що знаходиться в 100 км від Херсона, розкинула свої простори територія заповідника Асканія Нова. Це унікальний куточок незайманої природи, де у вільних умовах проживають дивовижні для наших країв птахи і тварини. Кого тут тільки не зустріти: верблюди, зебри, фламінго, антилопи, лами, степові орли, коні, журавлі, бізони, буйволи, сайгаки. Такого тісного контакту зі світом фауни Вам не знайти навіть у зоопарку: павичі гордовито виходжують зовсім поруч, а щоб погладити поні – достатньо лише простягнути руку. Обережно, верблюди! А вони тут не тільки плюються на всі боки, але можуть і потрапити в ціль.

3. Ужгородська "Японія"

Не обов’язково знати японську мову або захоплюватися культурою аніме, щоб перейнятися естетичним благоговінням до Японії. Подорожуючи в перші травневі дні Україною, ніяк не можна обійти увагою вітчизняний східний оазис – цвітіння сакури в Ужгороді. Саме в цей період, як правило, фантастичний краєвид постає у всій своїй рожевій красі: немов в одній зі сцен японського кінофільму, коли головна героїня гордо ступає по алеї, а ніжні пелюстки сакури обсипають її пурпурним дощем. Видовище для досвідчених естетів! А якщо ви відвідаєте вулиці Довженка і Ракоці, побачите ще більш хвилюючу картину – тут разом з сакурами розпускаються білі і фіолетові магнолії.

4. Закарпатські "Альпи"

Величні зелені гори, немов насунули на себе білу шапку – подібне мальовниче видовище ви, без сумнівів, знайдете в Альпах. Але в Карпатах вас чекає щось зовсім особливе: починаючи з незайманої природи, закінчуючи дивною гостинністю місцевих жителів. Бурхливі річки і гірські озера, безкраї поля, підчеплюють легким серпанком і зрідка доносяться гуцульські мелодії – тут справді чарівна панорами природи ідеально доповнює неповторний колорит. Але як же побувати в Карпатах і не побачити Синевирське озеро? Це все одно, що відвідати Рим, проігнорувавши Колізей. Назва джерела місцеві жителі пояснюють однією красивою легендою – про графської доньки на ім’я Синь. Гуляючи якось раз по карпатським просторам, зустріла дівчина пастуха – Вира. Як і водиться в подібних історіях, молоді люди полюбили один одного і стали таємно зустрічатися. Дізнавшись про це, строгий граф був непохитний: він наказав скинути пастуха зі скелі. Довго плакала Синь. Настільки довго, що й виплакала ціле озеро. Легенди легендами, але є щось чарівне в цьому куточку природи. Вода в джерелі настільки чиста, що навіть на найбільшій глибині можна побачити дно! А навколо – сосни, ялиці, буки. Не дарма це місце називають "перлиною Карпат".

5. Карпатська "Голландія"

Щорічно в Нідерланди з’їжджаються мільйони туристів, щоб помилуватися на знаменитий голландський парк нарцисів. А чи знаєте ви, що в мальовничому Закарпатті Вас чекає ще більш ефектне видовище? У районі містечка Хуст, куди найзручніше дістатися через Львів, подолавши 300 км. Але це того варте! На початку травня тут буквально за одну ніч відбувається справжнє диво – величезний зелений простір вкривається сліпучо білим цвітінням нарцисів. Місцеві пояснюють це прекрасне явище не менш романтичною легендою. Як ви встигли зрозуміти, в Карпатах красиві історії люблять. А оповідає ця легенда про кохання княжої доньки Русі і простого гончара Іванка. Згідно з легендою, якось раз в знак своїх ніжних почуттів хлопець підніс коханій вазу з нарцисом. Дізнавшись про це, князь страшно розсердився і скинув подарунок з високої гори вниз. Розлетілася ваза сотнею дрібних осколків, а коли зійшло сонце всі побачили – галявина «розпустилася» білим килимом з нарцисів. Так і живе красива легенда на вустах у місцевих, а мальовнича долина щовесни стає її наочним підтвердженням.

6. Чернівецька "Прага"

Ах, ці прекрасні вулички Праги! Вся принадність старовинної Європи втілилася в них. Стоп-стоп, ми ж в Чернівцях! Місто чарує вже з самого приїзду – створюється відчуття, що за ніч ви перемістилися на пару століть тому. Це пробуджує бажання скоріше побачити, що ж підготувало саме місто. А він вас точно не розчарує! У першу чергу, рекомендуємо прогулятися по вулиці Ольги Кобилянської. Це справжня гордість міста, яку раніше населяли самі знатні вельможі. Згідно з легендою, вулицю навіть підмітали букетами троянд! Наступне, що необхідно подивитися в Чернівцях – це національний університет. Один з найстаріших в Україні, між іншим. Зовні він нагадує найвідоміші європейські університети: Кембридж, Сорбонну і т.д. Побувавши у Чернівцях, не можна обділити увагою величні ратуші й собори з фресками. До слова, завдяки історичному впливу Австро-Угорщини їх тут величезна безліч.

7. Хмельницька "Ірландія"

А побувавши в Хмельницькій області, ми немов перемахнули через океан! Коли доберетеся до маленького села Бакота, перед вашими очима постануть прекрасні зелені пагорби Ірландії з її скелястим рельєфом. А з висоти відкривається чарівний краєвид – на блискучу водну гладь. Але, крім мальовничого виду на Дністер, це містечко має ще одну особливість – його немає на карті. Всьому виною непокірна річка – приплив знищив більшу частину території Бакоти та її архітектурні пам’ятки. Тепер цю назву умовно носить берег уздовж Дніпра, де збереглися руїни колись величного монастиря. Знайти це містечко можна в 50 км на схід від Кам’янця-Подільського. Здається, що якщо і жив Бог на землі, то в цих білих келіях, а якщо пив воду – то з цілющих джерел Бакоти.

8. Черкаська "Швейцарія"

Всього за 100 км від столиці, в районі села Буки є одне воістину райське містечко, яке українці вже давно прозвали "маленькою Швейцарією". А все завдяки Буцькому каньйону, високі скелясті береги якого охороняють спокій річки Гірський Тікич. Цей пейзаж дивно нагадує скандинавський фьорд! Найбільш прекрасним Буцький каньйон постає саме в травні – природа вкривається яскраво-зеленим різнотрав’ям і "прикрашається" дикими тюльпанами. Зовсім поряд з каньйоном розташувався галасливий водоспад, а якщо пройти ще трохи далі – ви побачите руїни старовинного млина, побудованої ще в ХІХ столітті. Тут багато рівнинних майданчиків для пікніків, тому якщо у Вас є намет – сміливо беріть його з собою.

9. Українська "Ніагара"

Знаєте, що спільного у Тернопільській області зі штатом Ніагара? Це наявність величного водоспаду. Однак, наш Джуринський водоспад донині залишається в тіні свого більш "розкрученого" сусіда. Але, побувавши в маленькому селі Нирків, ви зрозумієте, що незаслужено. Дістатися туди досить складно: громадський транспорт практично не заїжджає в таку глибинку, а ось на автомобілі можна – від Тернополя Нирків відокремлюють близько 250 км. Але такий шлях подолати точно варто заради чудових пейзажів! Це один з найбільших вітчизняних водоспадів: цілих 16 метрів бурхливої гірської води, яка з шумом прокладає собі дорогу. Через потік вимощений невеликий місток, а зовсім поруч розташувалися руїни Чорногородського замку, тому ефектні фотографії – гарантовані. І якщо ви все-таки вирішите вибратися в цю частину України, рекомендуємо вам захопити з собою намети та купальні костюми – звідси точно не захочеться їхати як мінімум пару днів.

10. Тернопільська "Німеччина"

Але не поспішайте покидати Тернопільську область після екскурсії до Джуринського водоспаду. Цей південний куточок умістив в себе ще одне мальовниче містечко – село Заліщики. З усіх боків круглий клаптик землі оточений річкою Дністер, а на сушу веде лише невеликий міст. Такий собі півострів прямо в "серце" України – в 120 км від Тернополя! Але панорамний вид – це ще не все, чим можуть похвалитися Заліщики. У самому селі також є на що подивитися.

Депо Закарпаття