Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 2877
  • 4

Незвичайні місця файного міста Тернопіль

12 вересня 2016

Для любителів нестандартного проведення часу і цінителів гострих відчуттів пропоную кілька цікавих місць у Тернополі.

Тур в Тернопіль

Почнемо з паркової зони і романтики. Це Острівець кохання, в парку «Топільче». Назва острівця цілком відповідає дійсності. Ви і самі можете переконатися в цьому, відвідавши парк, коли трохи стемніє. Цілком ймовірно, що в лівому крилі ви не знайдете жодної вільної лавки, де б не вирувала любов. Під магією романтики можна побачити і підлітків, і студентів, і подружні пари і навіть мам з візочками, в яких мирно сплять діти.

У парку «Топільче» є ще одне цікаве місце, яке різко контрастує з попереднім. Це Капище – місце для жертвоприношень і проведення різних язичницьких ритуалів і обрядів. Знайти його можна в тій зоні парку, де стоять дерев’яні ідоли. Точно невідомо коли саме відбуваються зустрічі на «капищах», але ймовірно, що можна щось і побачити на язичницьких святах.

Наступним пунктом цікавих локацій Тернополя є так звана Блакитна лагуна. Це місце, розташоване недалеко від центру, де збираються гомосексуалісти. З певних причин точну адресу вони не вказують, але всі зацікавлені і так знають їх місцезнаходження. Звичайно, зустрічі відбуваються у вечірній час. Туди приходять чоловіки різного віку, приїжджають з інших міст або навіть країн і можуть завести нові знайомства та знайти свою «половинку».

У файному місті є будинок з привидами, який розташований на «Дружбі» в приватному секторі, десь в межах вулиць Волинської-Луганської. Відомо, що побудований він на місці колишнього кладовища, що не надто сприятливе для життя. Як розповідають старожили даного масиву, щойно звели цю будівлю, вона відразу стала епіцентром всякої нечисті – звідти чулися страшні крики, виття, вночі там блимало світло, а навколо будинку часто кружляв вихор. Власник будинку все ж ризикнув оселити свою сім’ю там. Але коли згадані вище жахи не припинилися, а всі речі мешканців будинку почали літати по кімнатах, меблі «танцювати», як живі, звідти всі втекли. Будинок довго стояв пустий, але з часом його купили.

Сотня або «стометрівка», яка розташована в центрі на бульварі Шевченка, є історичним і культовим місцем. Свого часу тут збиралися різні неформальні угруповання: байкери, рокери, скінхеди, готи та інші. Зараз їх рідше побачиш, адже ера Інтернету починає витісняти живе спілкування. Але відвідати легендарне місце варто.

Деякі вважають, що найстрашнішим місцем у Тернополі є Микулинецьке кладовище. Кажуть, якщо потрапити в певний час та в певне місце, то можна зблизька побачити привидів. Втім, іх вплив на вас ,скоріш за все, обмежиться підвищенням адреналіну в крові. Ще тут люблять збиратися місцеві сатаністи, яких можна застати за проведенням якогось свого обряду, що значно страшніше за привидів.

Мабуть дійсно найстрашнішим місцем можна вважати древнє польське кладовище неподалік Микулинецького, яке закінчується лісосмугою, а за нею відкривається панорама. Місцеві називають її «кінцем цивілізації». Кажуть, що це дуже страшне і таємниче місце, яке наводить на роздуми про вічне.

Всвіті