Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1455
  • 4

ТОП-3 закинутих кварталів України для справді сміливих туристів

26 вересня 2016

Відчуваєте задоволення від мандрівок закинутими будівлями?

Відчуваєте задоволення від мандрівок закинутими будівлями? Зруйновані будинки і промзони викликають адреналін і змушують прокинутися? Тоді наша підбірка закинутих кварталів України саме для вас! Читайте, вибирайте і мандруйте.

Одеса

Де: практично центр міста, Деволанівський узвіз, спуститися сюди можна з вулиці Грецької або вулиці Буніна.

Майже у самому серці Одеси є цілий квартал абсолютно зруйнованих будинків. Тут хоч фільми про зомбі-апокаліпсис знімай, навіть декорації не знадобляться.

Коли потрапляєш у закинутий квартал, складається враження, що тут або проходили бойові дії, або землетрус. Однак квартал зруйнувався сам по собі.

Стіни закинутих будинків рясно розмальовані графіті. Частина з них справді варта уваги!

Зараз тут переважно збираються люди, які ведуть асоціальний спосіб життя. Крім того, на вас може впасти у кращому випадку штукатурка, в гіршому цілі частини зруйнованого фасаду… Тож, якщо ваша жага до пригод приведе вас у цей темний куточок Одеси – будьте обережні!

Прип’ять

Де: Київська область. Їхати сюди самостійно не можна і надто небезпечно, однак потрапити у Прип’ять можна з туристичними групами.

Місто з населенням у 45 тисяч стало мертвим після Чорнобильської трагедії. Усіх мешканців відселили. І вже 30 років безліч житлових і адміністративних будівель, лікарень, поліклінік, шкіл, басейнів і стадіонів потрохи руйнуються…

Важко уявити собі більш моторошне туристичне місце! Безліч туроператорів пропонують поїздки у зону відчуження. Тож кількість днів, послуги і ціни відрізняються. Тут вже на ваш смак і можливості гаманця.

Зауважте, для туристів є обмеження по стану здоров’я. Перед тим, як планувати поїздку, проконсультуйтеся з своїм лікарем.

Якщо ж вам не виходить потрапити у місто-привид, до вашої уваги віртуальна Прип’ять. Тут колишні мешканці міста знаходять свої помешкання, залишають фотографії і спогади. А також нову адресу, щоб знайти тих, з ким колись вчилися, дружили…

Львів

Де: Фабрика повидла – це закинутий будинок у районі Підзамче, що неподалік від центру

Ми вирішили написати саме про цю будівлю, оскільки ззовні вона нагадує справжній замок. Погодьтеся, фабрика з неоготичною вежею, що нагадує середньовічний замок, та ще й посеред міста – саме те, що може полоскотати нерви!

Зараз будівлю придбав австрійський історик Гаральд Біндер і тут планується міжнародний культурно-мистецький центр. Але коли це станеться та як виглядатиме будівля поки не відомо.

А поки це чудова місцина для сміливих відчайдухів. Кілька років тому на території фабрики проводили святкування Хелловіну. Офіційно екскурсій на фабрику немає, проте бувають дні відкрити дверей.

Однак, навіть, якщо вам не вдасться походити по закинутих кімнатах замку і вилізти на старовинний дах, з якого, до слова, гарно видно весь район, будівля варта того, щоб її оглянути хоча б ззовні!

Канал 24