Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1626
  • 4

Внутрішній туризм: де і як відпочивають українці

12 жовтня 2016

Традиційними напрямками для внутрішнього туризму в Україні вважаються узбережжі Чорного і Азовського морів, Карпати, Закарпаття та Шацькі озера.

Традиційними напрямками для внутрішнього туризму в Україні вважаються узбережжі Чорного і Азовського морів, Карпати, Закарпаття та Шацькі озера.

Ці місця українці найчастіше відвідують для тривалого відпочинку, тоді як серед турів вихідного дня і коротких екскурсій лідирує Київ і Черкаська область. Такі дані наводить служба аналітичних досліджень квиткового сервісу Karabas.com, відстеживши найпопулярніші екскурсійні напрямки всередині країни.

Близько 80% всіх екскурсій по Україні припадає на столицю. У Києві відпочиваючі найчастіше відвідують Андріївський узвіз і його визначні пам'ятки, катаються по Дніпру на теплоходах і їздять в Пущу-Водицю на екскурсійному трамваї. Крім того, великим попитом користуються "екстремальні" екскурсії: відвідування "психушки", походи по штольнях, а також різні "містика і загадки".

За даними Karabas.com пам'ятки Київської області їздить оглядати кожен десятий турист. Найпопулярнішими напрямками в столичному регіоні є поїздки на приватну бананову ферму, в Клавдієво-Тарасове на фабрику ялинкових іграшок та Ясногородку на страусину ферму. Крім того, туристи люблять дендропарк "Олександрія" в Білій Церкві, ландшафтний парк в Буках, Богуслав, Переяслав-Хмельницький і, звичайно ж, не обходиться без відвідування Чорнобиля.

Решта 10% туристичних напрямків ділять між собою решту областей України. Найчастіше українці купують одно- і дводенні тури на Черкашину (парк "Софіївка" в Умані, Буцький каньйон, Корсунь-Шевченківський, Холодний Яр, Чигирин тощо) і до Львова (підземелля Львова і екскурсії для закоханих). Крім того популярністю користуються Радомишль і Бердичів Житомирської області, Прилуки та Ніжин Чернігівської області, екскурсії на Хортицю (Запоріжжя), підйоми на Говерлу і прогулянки по скелях Довбуша, а також поїздки в Сорочинці і "Гоголівською Полтавщиною".

bigmir.net