Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
  • 2332
  • 4

Свято сиру і вина у Львові 2016

20 жовтня 2016

21-23 жовтня у Львові пройде гастрономічний фестиваль "Свято сиру і вина 2016".

Програма туру у Львів

Свято сиру і вина у Львові в 2016 році пройде вже в сьомий раз. Протягом 3 днів на площі перед Палацом мистецтв гості зможуть відвідати великий ярмарок сирів і вина, на якій буде представлена ​​як продукція великих виробників та імпортерів, так і регіональні органічні продукти. І все це з інтерактивною культурною програмою.

Брі, камамбер, шаблі, бордо, рокфор, сирне фондю та різотто з пармезаном, традиційні страви української кухні - всім цим та багатьом іншим можна буде поласувати на VII Міському Святі сиру і вина у Львові.

22 жовтня на площі перед Палацом мистецтв очікується День Сирника. У минулому році на ньому всіх охочих пригостили гігантським львівським сирником, який спекли за стародавніми рецептами.

Світо сиру и вина Святі сиру і вина є хороша традиція - тиснути виноград, як це робили раніше. З видавленого соку потім роблять фестивальне вино. Невід'ємною частиною проведення кожного Свята сиру і вина є дегустації від провідних винних брендів. Вино можна не тільки пити, але і їм малювати картини!

Цікавою і насиченою буде програма і для дітей. Захоплюючі атракціони, майстер-класи з виготовлення сирних коників і інші забави. До того ж працювати арт-майстерня і "Львівська винна пошта", з якої можна буде відправити авторські листівки. Учасники фестивалю зможуть відвідати імпровізований сирний ресторан і винні дегустації, покуштувати традиційних сирних коників і зігрітися гарячим глінтвейном. У розпорядженні відвідувачів буде ярмарок народних ремесел, а також спеціальна територія ленд-арту з величезних диванів з соломи і сотні дубових бочок.

Вхід безкоштовний!

Свято сиру і вина 2016 у Львові стане гарною нагодою більше довідатись про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові.

Місце проведення фестивалю Свято сиру і вина - площа перед Палацом мистецтв (вул. Коперника, 17).

Дорога