Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Наш графік роботи кожен день з 09:00 - 20:00. Кожні 10% з доходу ми відправляємо через програму «United 24» на допомогу ЗСУ.
(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1627
  • 4

Мандруємо Карпатами: Солотвин

8 листопада 2016

Кожен із нас мріє про відпочинок. Та в наш не простий час важко знайти хороше місце відпочинку за мінімальну ціну.

Кожен із нас мріє про відпочинок. Та в наш не простий час важко знайти хороше місце відпочинку за мінімальну ціну. Та все ж таке місце існує. Це там, де можна відпочити не тільки тілом, а й душею. Там, куди захочеться повертатися знову і знову. Таке місце знаходиться в смт Солотвин, що на Прикарпатті.

Селище міського типу Солотвин знаходиться в Богородчанському районі Івано-Франківської області. Розташувалося селище в затишному місці – передгір’ї Горган. Поруч протікає річка Бистриця Солотвинська, яка належить до басейну Дністра. До найближчої залізничної станції Надвірна 19 км. До обласного центру близько сорока кілометрів.

На жаль, поки що смт Солотвин не є надто популярним місцем для відвідин туристами. Це не сприяє не тільки культурному розвитку поселення, а й економічному. А потенціал для процвітання туризму тут є.

Солотвин – чудова можливість здешевити відпочинок в Карпатах. Селище розташоване серед густих гірських лісів, невисоких вершин та казкових берегів річки. Це прекрасна можливість назбирати смачних, екологічно чистих ягід та грибів. Також в місцевих водоймах живе маса риби, в лісах повно дичини. Тому найоптимальніший час для відвідин Солотвина – пізня весна та рання осінь. Солотвинська навколишня природа радо зустріне і дорослих, і малих любителів «зеленого туризму».

Солотвин – відправна точка в найдивовижніші місця цього краю. Недалечко від поселення розташувалися унікальні в своєму роді Манявський водоспад (один з найвищих в Україні, близько 20 м) та Манявський скит (монастир заснований у 1606 році). Про монастир, що став справжньою духовною святинею, існують легенди, одна з яких розповідає про напад татар. Монахи вирішили сховати монастирські скарби, місце, де вони закопані, досі нікому не відоме. Кажуть, що на пошуки дорогоцінностей вирушали дві експедиції у 1917 та 1939 роках. Саме тоді почалися дві найстрашніші в історії людства війни. Також зовсім поруч знаходиться заповідник загальнодержавного значення «Скит Манявський» з рідкісними видами рослин та тварин.

Правда