Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1824
  • 4

Пам'ятник Стоптаних черевиків

12 листопада 2016

Місто Київ багатий на химерні скульптурні композиції.

Місто Київ багатий на химерні скульптурні композиції.

Одним з таких цікавих творів став пам'ятник «стоптаних черевиків». 10 березня 2011 навпроти одного з офісів київської страхової компанії було встановлено монумент, повна його назва - «Черевики страхового агента, який потоптав їх у пошуках клієнтів».

Художники-скульптори Андрій і Петро Озіменкі працювали над його створенням чотири місяці. За їх словами, цей пам'ятник присвячений людям усіх професій, яким довелося протерти свої черевики, втілюючи в життя власні ідеї, плани і досягаючи професійних успіхів. Бронзове взуття розраховане на велетня ростом 5,5 метрів, черевики дорівнюють 92 розміру ноги і вага їх сягає 80 кілограм.

Після того, як взуття було розміщене на Білоруській вулиці, серед нього стовпилися городяни і туристи, охочі приміряти стоптані черевики. Тепер у Києві «Черевики страхового агента» вважаються своєрідним символом кар'єрного зростання. Кажуть, якщо приміряти їх, то кожна започаткована справа буде успішною або ж буде підвищення на посаді.

Пам'ятник «Черевики страхового агента, який потоптав їх у пошуках клієнтів» встановлено на Білоруській вулиці, 3 біля станції метро «Лук'янівська».

Відвідавши Київ, ви побачите тут інші цікаві пам'ятки, такі як пам'ятник «Їжачку в тумані», скульптуру кота Пантелеймона, пам'ятники льодянику на паличці, сірнику і жіночій білизні.

ua.igotoworld.com