Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1512
  • 4

У житомирській вежі можуть створити музей історії міста

15 листопада 2016

У місті, якому вже більше тисячі років, до цих пір немає історичного музею.

Музей історії міста Житомира пропонує планують відкрити в старовинній водонопарной вежі, яка є неформальним символом міста. Про це заявив начальник департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця під час круглого столу щодо проблем розвитку туризму в Житомирі.

"Я мрію, а мрії рано чи пізно збуваються, про міні туристично-інформаційному центрі в водонапірній башті, або про унікальному музеї історії міста. Адже Житомир унікальний тим, що у нас немає музею міста. Житомиру вже понад 1100 років. Зараз археологи« накопають »ще років 500-1000, а так вийшло, що у нас немає музею історії Житомира", - сказав Костриця.

Він зазначив, що найкраще місце для музею історії - це водонапірна вежа на вулиці Пушкінській, яку міська рада досі не використовує як туристично привабливий об'єкт.

"Водонапірна вежа, яка використовується на багатьох зображеннях, а також буде представлена ​​?? на люках по вулиці Михайлівській, за фактом ніяк не використовується містом як об'єкт, який міг би бути туристичним магнітом. Тим більше, що для створення такого музею не потрібні великі кошти в порівнянні з витратами на ремонт доріг і на допомогу ОСББ ", - додав начальник департаменту економічного розвитку.

Дорога