Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1737
  • 4

Музей самогоноваріння відкрився в Тернополі

1 грудня 2016

У Тернополі відбулося відкриття першого в Україні музею самогоноваріння під назвою «Вагон-самогон».

У Тернополі відбулося відкриття першого в Україні музею самогоноваріння під назвою «Вагон-самогон». Його власник - Михайло Гросуляк, місцевий ресторатор. Протягом багатьох десятиліть свого життя він збирав різні моделі самогонних апаратів. І ось, колекція ресторатора досягла розмірів, які дозволили відкрити цілий тематичний музей.

За словами власника музею, в колекції зібрані унікальні експонати, що розкривають цілий сегмент українського традиційного життєвого укладу, який пов'язаний з культурою самогоноваріння. Бажання виготовляти міцний напій штовхало народних умільців на винахід дійсно унікальних апаратів, аналогів яким не існує в усьому світі. За допомогою правильно звареного самогону українці вміли і конфлікти залагоджувати, і матеріальні питання вирішувати.

У музеї можна побачити діючі та раритетні експонати, мініатюрні моделі та габаритні апарати, які Гросуляк збирав у країнах СНД і ближнього зарубіжжя. Музей розташовується на вулиці Бродівській, 1а на базі ресторану «Старий млин», а офіційне відкриття відбудеться 15 листопада.

ua-travelling.com