Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1553
  • 4

4 причини поїхати в Карпати

2 грудня 2016

Українські Карпати є унікальним шматочком дикої первозданної природи, яка багата своєю різноманітністю і працьовитими людей.

4 причини, за якими обов’язково необхідно відвідати Карпати.

Ландшафт

Гори – це обов’язковий атрибут пейзажу. Карпати відрізняються від моїх кримських – вони інші, але від цього не менш прекрасніші. Саме тут можна знайти тишу і спокій – можливо, два головні дефіцити для міського жителя. У Карпатах ніщо не відволікає вас від книг і власних думок.

Різноманітність

Від Карпат складно втомитися – вони скрізь різні. Гірські хребти змінюються гірськими лугами, підйоми – долинами. Тут приголомшливі водоспади, озера, мости і акведуки, приватні сироварні і невеликі ресторанчики. Все, що вам потрібно, це зрозуміти, чого саме ви хочете. Особисто я використовував свій тиждень, щоб дістатися до тих книг, на які у мене в місті не залишалося ні часу, ні сил.

Люди

Якщо ви живете в приватному будинку, ваші сніданок, обід і вечерю будуть явним викликом для вашої дієти. Тому що смачно, багато і дуже ситно. Люди в Карпатах – щирі і справжні, щедрі і з почуттям власної гідності. Розмовляючи з ними, слухайте їх, вчіться розуміти. Це хороший спосіб розширити свої уявлення про Україну.

Побут

Складно уявити, але люди тут живуть, купуючи в магазинах тільки сіль, сірники, борошно і спеції. Все інше нерідко готують і роблять самостійно. Перекласти дах? Підкувати коня? Це звичайні деталі місцевого побуту. Десь тут по горах гуляє тінь Параджанова – того самого, який увічнив край в Тінях забутих предків.

Факты