Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1705
  • 4

Навколосвітня подорож українського подружжя: 51 країна за $ 50 тис

2 грудня 2016

Маріанна Гавриленко і Віталій Танцюра після року навколосвітньої подорожі повернулися до Дніпра. За 365 днів дніпровці побували в 51 країні і подолали понад 66 тисяч кілометрів.

Маршрут через Болівійську “дорогу смерті”, по Мачу-Пікчу, природним заповідником Галапагос, Байкалом, пустелею Гобі, ночівлі на гірському перевалі та в старовинному католицькому монастирі – до Дніпра з навколосвітньої подорожі повернулись Маріанна і Віталій.

Розпочалась експедиція рік тому – її умовно поділили на три етапи: європейський, американський і азіатський. Мандрівники прагнули привернути увагу жителів інших країн до України.

Іноземців дивує масштаб проекту мандрівників, а ще – витривалість авто. На ньому подружжя за 9 років подолало понад 360 тисяч кілометрів.

До поїздки пара готувалася ретельно. На авто посилили обвіс, приладнали спеціальну лебідку, за допомогою якої можна витягти себе з болота, перебрали ходову, становили розетки, розмістили два великі спальні місця.

За рік Маріанна та Віталій відвідали 51 країну, наїздили 66 тисяч кілометрів. Розробляючи маршрут, враховували особливості країн. Китай довелося оминути: аби потрапити туди на власному авто, потрібно мати водійське посвідчення китайського зразка.

Мандрівники прагнули змінити думку іноземців про українців. Усі їхні співрозмовники тепер знають, що Україна – окрема, сильна держава з багатою культурою та традиціями.

За рік мандрівники відвідали 33 посольства, провели 41 майстер-клас з виготовлення мотанок, поспілкувалися з дев’ятьма закордонними журналістами, виступали в прямому радіоефірі і брали участь в ярмарках українських громад. На подорож дніпровці витратили майже $ 50 тисяч. Та вже будують нові плани – хочуть популяризувати Україну в Африці, Австралії та Північній Америці.

Факты