Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 2204
  • 4

Святий Миколай, Дід Мороз та Санта Клаус зустрінуться в Києві

18 грудня 2016

Головна резиденція Святого Миколая відкриється в Києві на Михайлівській площі в день запалювання центральної ялинки країни, 19 грудня, і пропрацює до Хрещення.

Головна резиденція Святого Миколая відкриється в Києві на Михайлівській площі в день запалювання центральної ялинки країни, 19 грудня, і пропрацює до Хрещення. Кок повідомляє газета "Факти", за виконання творчого номера дітвора отримає подарунки від святого Миколая (в минулому році він обдарував близько 100 тисяч дітей).

На території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вулиця Лаврська, 9) вже заробила резиденція святого Миколая. На першому поверсі в приміщенні лаврської дзвіниці розмістили фотозоні з дерев'яними снігового, викладеними з ялинкових іграшок, і ялинкою (вона встановлена ​​горизонтально). Тут проходить виставка художніх робіт майстрині зі Львова Наталії Курій, яка робить розпис по склу. На ігрових майданчиках хлопцям пропонують позмагатися, хто швидше прикрасить ялинку, пройтися під аркою бажань і загадати заповітну мрію. Кожен, хто прийде в резиденцію, зможе залишити своє побажання в 100-метровому рулоні-листі (їм вже зацікавилися представники Книги рекордів України). Кабінет святого Миколая знаходиться на другому поверсі, де прийом відкритий до 30 грудня кожні п'ятницю, суботу та неділю (з 12:00 до 17:30). До святого Миколая, одягненому в традиційний одяг, приходять юні відвідувачі і дорослі - він вислуховує всіх і вручає пам'ятний сувенір. Вартість - 50 грн.

Ще одна резиденція Свтого Миколи відкрилася в козацькому селищі "Мамаєва Слобода".

У Маріїнському парку Києва незабаром оселиться Санта Клаус, який з родиною завітає в гості до свого колеги - святому Миколаю і пробуде в столиці з 19 грудня 2016- го до 15 січня 2017 року. У хатинках його містечка відкриються майстер-класи з випікання святкового печива, на ялинкової галявині можна буде взяти участь у вікторинах та іграх, а також в розпису новорічних дерев. Кожен день Санта Клаус буде приймати дітвору в своєму будиночку з 11:00 до 18:00.

На ВДНГ до кінця зимових свят можна побувати в гостях у Діда Мороза. Головний герой новорічних свят радянської епохи оселився у величезному палаці із казковими декораціями в павільйоні №1, відразу ж за Льодовій ареною. Тут можна зробити безліч новорічних Селфі, загадати бажання, відвідати бібліотеку Діда Мороза і пошту казкових ельфів. Всіх відвідувачів чекає шоу-програма, учасниками якої вони неодмінно стануть. У компанії казкових ельфів гості резиденції відправляться в дивовижну подорож по світу, в якому живе Дід Мороз. Крім численних дивовижних локацій, їх очікує зимовий мюзикл і безліч дивовижних пригод. Вартість - 200 грн

А «Укрпошта» відкриває в Будинку зв'язку на Майдані Незалежності новорічну поштову резиденцію, яка проіснує з 15 грудня 2016- го до 8 січня 2017 року. Традиційно перед зимовими святами малюки у всьому світі, вірячи в існування казкових персонажів, відсилають їм листи: в США - Санта Клаусу, в Грузії - Товлісу бабу, в Фінляндії - Йоулупуккі, в Іспанії - Папі Ноель, Болгарії - Дядо Коледа, Австрії - Сильвестру , Камбоджі - Діду Жару, Франції - Пер Ноель, Словаччини - Ежішек, а в Україні - святому Миколаю. У поштовій резиденції «зайчики» і «сніжинки» проводять хлопців до чарівника, якому можна буде розповісти про заповітні бажання і сфотографуватися з ним на пам'ять. А ще можна замовити власну новорічну марку і придбати спеціально виготовлену.

Дорога