Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1648
  • 4

Різдво у Львові пройде з фестивалем вертепів і різдвяної інсталяцією

18 грудня 2016

У Львові відкрилася восьма за рахунком Різдвяний ярмарок.

Дерев'яні будиночки з різноманітними святковими товарами, їжею і напоями розміщені, як і щороку, на проспекті Свободи, недалеко від місця розташування головної ялинки міста, яку встановлять 19 грудня на площі перед Оперним театром. Що-небудь придбати на згадку про Львів, також відвідати традиційні заходи і нові атракціони для дорослих і дітей львів'яни та гості міста зможуть до 20 січня.

За цей час гостям нададуть можливість відвідати інтерактивні майстерні. Родзинкою цьогорічної програми, обіцяють організатори ярмарку, стане великою ткацький верстат, на якому народні майстри виготовлять гуцульські вовняні ліжники.

Можна буде побачити і Різдвяний вертеп - інсталяцію з двометровими фігурами біблійних персонажів, де зображена сцена народження Ісуса Христа. Встановлять вертеп, традиційно, на площі Ринок, біля будівлі ратуші. Всі бажаючі зможуть зайти всередину, все розглянути і зробити фото.

Добра традиція Різдвяного ярмарку у Львові - фестиваль вертепів, під час якого десятки колективів поділяться своїми неповторними і яскравими варіантами різдвяної вистави. Виступи відбуватимуться на головній сцені ярмарку - біля міської ялинки, тому всі, хто гулятиме по центру міста, неодмінно побачать це яскраве дійство.

Відбудеться і Міжнародний Різдвяний фестиваль, участь в якому візьмуть колективи зі Львова та інших міст України, а також - з Білорусі, Польщі та Чехії.

А завершиться Різдвяний ярмарок конкурсом крижаних скульптур.

Дорога