Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 1984
  • 4

У Чернівцях відкрили готель для котів

30 грудня 2016

Готель для котів відкрили у Чернівцях, він розрахований на перебування тварин на той час, коли їхні господарі їдуть на відпочинок. Наразі у готелі вже є кілька постояльців.

Готель для котів відкрили у Чернівцях, він розрахований на перебування тварин на той час, коли їхні господарі їдуть на відпочинок. Наразі у готелі вже є кілька постояльців.

"Саме у період новорічно-різдвяних свят багато буковинців хочуть поїхати відпочити, а от домашнього улюбленця залишити ні з ким. Для таких випадків ми вирішили відкрити готель", - каже Виноградов.

Готель облаштували в одному з кабінетів кабінеті Чернівецького притулку для тварин. Вартість доби проживання у готелі – 40 гривень. У цю суму входить харчування та догляд за домашніми улюбленцями.

"Тільки домівку-підстилку господарі приносять з дому. Кожен кіт звик до свого місця і не варто його залишати без нього. Годувати підопічних намагаємося звичною для них їжею. Наприклад, якщо кіт звик до корму, годуємо кормом, якщо до каш і м`яса - варимо йому ці страви" - розповідає Валерія Бреник, диспетчер «Притулку для тварин».

Створювати готель для собак у «Притулку для тварин» наразі не планують. Це потребує більшої площі і спеціальних умов.

"Коти потребують менше місця, - пояснює Виноградов. – Я вважаю, що пропонуючи послуги готелю, ми повинні створити тваринкам умови, не гірші за домашні. Собакам наразі такі умови запропонувати не можемо. Але на перспективу обов`язково працюватимемо в цьому напрямку".

У 2017 році працівники планують відкрити у готелі ігрову кімнату для котів.

УКРАЇНА ТУРИСТИЧНА