Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)
  • 828

Софіївка та фонтани (продовження) / Наталія

18 вересня 2017

Потім була вечеря. "Пан Кабан" - це жах! Ми 45 хв очікували замовлення. Довго, не смачно і дорого. З кожного клієнта цей генделик здер по 20 грн за живу музику (завивання дівчини під фонограму). У Києві так не обдирають клаєнтів! Фонтани. Красиво і класно. Але якщо ви туди приїдете завчасно. Нас привезли останніми. Довелося дивитися із-за спин інших туристів, у яких розумніші екскурсоводи.Повернувшись в Київ, екскурсовод навіть не попрощалася з туристами. А водій здер з нас ще грошей за те, що ми проїхали з ним до кінця. От такий тур. Організація жахлива. Екскурсовод ніяка. Водій хамло. Сервіс жахливий. Бажання і надалі співпрацювати з турфірмою «Тамтур» немає. Хоч ми і не вибагливі туристи, але повагу до себе вимагаємо!


Доброго дня пані Наталія. Щиро вдячні за залишений Вами відгук. Адже за допомогою них ми з кожним часом стаємо краще і дуже фільтруємо екскурсоводів і водіїв з якими маємо справи.

Через певні обставини на цих вихідних ми не змогли працювати зі своїми перевіреними працівниками, що стало наслідком поганого настрою в турі.

Обіцяємо, що дана ситуація буде розглянута на рівні керівництва туристичної компанії і будуть прийняті відповідні міри і наступного разу Ви будете задоволені абсолютно всім.