Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 1275
  • 9

Парк ім. Островського

Парк імені М. Островського - це природний парк, розташований на берегах річки Уж, по вулиці М. Грушевського м.Коростень Житомирської області України. Цей парк здається справжньою оазою посеред промислового міста.

Тут встановлені пам'ятники княгині Ользі, князю Малу, Миколі Островському, пам'ятник Добрині Микитовичу, пам'ятник древлянській княжні Малуші, дружини князя Святослава з малолітнім сином Володимиром, полеглим у війні афганцям, а також пам'ятник деруну.

У самого підніжжя крутої скелі, на одному з берегів річки Уж, знаходиться красивий пам'ятник княгині Ользі. Також тут розташовуються і легендарні купальні княгині.

Центральна алея цієї пам'ятки Коростеня виходить на красиву ковану лавочку, яку не оминають увагою молодята і романтики.

З'єднує правий та лівий береги річки Уж підвісний міст. Проходячи по ньому можна застигнути надовго. Види відкриваються просто прекрасні. Внизу дзюрчить річка, по обидва боки гранітний каньйон, що потопає в зелені, а ландшафт парку видно як на долоні.

Підвісний міст у Коростені, вважається одним з найбільших підвісних мостів в Європі. Закохані пари часто приходять сюди, щоб повісити замочок кохання.

Парк Островського прикрашають романтичні альтанки та лавочки, фонтани і водоймища, тому неймовірний відпочинок та фото вам гарантовані!