Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 535
  • 1

Храм Будди (Черкаси)

Храм «Білий Лотос»

Володимир Скубаєв після шестирічного паломництва до Лаосу у 70-х роках виношував ідею започаткувати храм буддистської громади Черкащини, який був заснований у 1988 році і збудований в 1990 році та отримав назву "Білий Лотос". Також існує легенда, що під час закладки фундаменту у 1988 році був знайдений камінь із зображенням Будди у військовій масці.

Статут організації передбачає жорстку ієрархію та дисципліну виховання членів. Багато хто вірить, що засновник буддизму має європейське коріння, а ймовірним місцем його народження є територія, на якій зараз знаходиться сучасна Україна. Припущення ґрунтується на тезі, що ім'я засновника буддизму Шакья-Муні перекладається як «скіфський мудрець».

Філіали організації

Організація має розгалужену мережу філіалів в Києві, Одесі, Харкові, Полтаві, Херсоні, Луганську, Ялті, Дніпрі, Луцьку та Львові. За межами України її керівники підтримують тісні зв'язки з однодумцями в Росії, Казахст