Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 443
  • 1

Санаторій «Поляна»

Відомий з 1868 року, коли в с. Поляна була заснована оздоровниця «Полянська купіль». У 1935 році – це вже відомий курорт. Новітня історія оздоровниці (радянський період) починається з 1946 року. На основі Постанови Міністерства охорони здоров’я УРСР від 1 січня 1959 року санаторій був віднесений до курорту республіканського значення гастроентерологічного профілю.

ДП Санаторій «Поляна» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» - це спеціалізована оздоровниця, проводить лікування хворих по профілю:

* лікування захворювань органів травлення,

* захворювання ендокринної системи,

* хворих після оперативного втручання на органах травлення,

* жовчовивідних шляхах та з вперше виявленою патологією травного тракту.

* хворих після оперативного втручання на жіночих статевих органах.

Сьогодні оздоровниця «Поляна» має два спальні корпуси, їдальню на 412 посадкових місць, бювет та обслуговування 1000 хворих щодня, 25 лікувально-діагностичних кабінетів, а також озокерито- та ванне відділення. Щороку тут можуть поправити своє здоров`я за курсівками чотири тисячі чоловік.

Кожен номер 3-го корпусу забезпечений балконом, телевізором, та санвузлом з ванною. Водопостачання холодної та гарячої води цілодобове.

До послуг відпочиваючих:

Аптечний пункт, автостоянка, бібліотека, дитячі ігрові майданчики, пункт прокату (на зимовий період), є кабельне телебачення. Для бажаючих пропонуються екскурсії по культурно-історичним місцям Закарпаття, турпоїздки за кордон (Угорщина, Словакія при наявності закордонного паспорту).

У селі Поляна зимою працює гірськолижний витяг (відстань від санаторію 800 м, довжина 1 000 м).

Можливе підвезення до витягу санаторію Квітка Полонини (відстань 3 км, довжина - 1 000 м.).

Джерело