Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09
  • 632
  • 1

Альпін-парк (Кам'янець-Подільский)

«Альпін-парк» - це система дерев’яних платформ та взаємопов’язаних атракцій: стіна-скелелазіння, підвісні лінії-перешкод, канатні дороги, сходи та містки.

«Альпін-парк» в Кам'янці-Подільскому розташувався в парку над Лебединим озером.Новий атракціон розрахований як на малечу, так і на дорослих.

«Альпін-парк» (або мотузковий парк) - це новий вид екстремального відпочинку. Він складається із системи дерев'яних платформ, взаємопов'язаних атракціонів: підвісні лінії перешкод, канатні «тарзанки», сходи, мости й гойдалки, закріплені на висоті 1-12 метрів над землею. Обов'язковою умовою є спеціальне кріплення до дерев, яке не пошкоджує їх. У Кам'янці «Альпін-парк» має всього два рівні: нижчий, висотою в 1 м, розрахований на дітей від 3 років до тих, які мають зріст не більше 1,30 м; та вищий - до 5 м над землею - для відвідувачів вищих за 1,30 м. На дитячому рівні розміщено 7 ділянок, а на дорослому - 12. Одночасно проходити рівень можуть 12 дорослих відвідувачів і 8 дітей. Перед тим, як розпочати проходження по складній підвісній системі, екстремали-любителі одягають відповідне спорядження та обов'язково проходять підготовчий інструктаж.

Джерело