Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(044) 344-17-66 - багатоканальний(096) 010-99-77 - керівник компанії Євгеній
  • 796
  • 1

Чани в Лумшорах

Місцеві жителі здавна використовували цілющі властивості цієї води, а в 1600-му році в Лумшорах була побудована перша лікарня - це найстаріший курорт Закарпаття. Тобто вже більше чотирьох століть Лумшори організовано приймають мандрівників, які бажають поправити своє здоров'я і отримати незабутні враження. Місцеві жителі дбайливо зберігають спадщину предків, зберігши вікові традиції до нашого часу, пропонуючи гостям, як кілька століть тому, насолодитися чудодійною водою, і випробувати справжню насолоду, купаючись в чанах в комплексі Зелена Садиба, спостерігаючи за стрімкими водами гірської річки Туричка, адже чани в Лумшорах - це головна визначна пам'ятка цього регіону, це те, заради чого сюди їдуть туристи не тільки з України та Росії, а й з країн ЄС.

Чавунні чани в ЛумшорахЧугунние чани в Лумшорах, вилиті за старовинними технологіями, розташовуються на відкритій терасі біля річки, а мінеральна вода в них підігрівається на відкритому вогні. На дно чана викладаються плоскі камені, і вже на цих теплому камінні можна комфортно влаштуватися, не боячись обпектися. Видовище ще те ... Уявіть собі - величезний чан, в якому знаходяться люди, що стоїть на багатті - такий собі супчик. І крім неабиякого задоволення ця процедура дає і оздоровчий ефект. Чани в Лумшорах допоможуть людям з проблемами опорно-рухового апарату, зміцнюють нервову й імунну системи, поліпшать стан шкіри і загальне самопочуття.

Чани в ЛумшорахПосле купання, якщо здоров'я дозволяє, прийнято зануритися в гірську річку, ефект при цьому значно посилюється. Ви повинні побувати тут, так як це одночасно і здоров'я і насолоду - вкрай рідкісне поєднання. Чани в Лумшорах назавжди залишаться у Вашій пам'яті, і Ви завжди будете прагнути ще раз випробувати це задоволення. Відкрийте для себе новий світ!

Але це ще не все! Крім чанів, для любителів попаритися у нас є відмінна традиційна лазня з басейнами, один всередині приміщення, один під відкритим небом. Баня здатна швидко підняти настрій і тонус нашим дорогим гостям.

Джерело