Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Дорогі друзі. В зв`язку з військовою ситуацією в Україні ми призупиняємо організацію турів до настання тиші. З приводу повернення коштів звертайтеся до наших менеджерів. Відповідати вам зможемо не відразу, тому, що наші менеджери можуть знаходитися в бомбосховищах чи підвалах !!!
(044) 344-17-66 - (тимчасово не обслуговується)(067) 446-75-35 - Валентина
  • 239
  • 6

Будапешт — місто контрастів (авіа)

В Будапешт приїжджають не тільки заради релаксу в знаменитих купальнях, але й щоб відвідати відому на весь світ — Будайську фортецю.

Яка стала свідком багатьох історичних подій і вистояла. А зараз на Будайському пагорбі знаходяться Королівський палац, в якому розміщуються музеї, відомі архітектурні комплекси, безліч скульптур, фонтанів і багато цікавих об'єктів.

1-й день.

Район Буда і купальні "Геллерт"

10:00
Прилітаємо в столицю Угорщини — місто Будапешт.

Трансфер до нашого готелю, залишаємо наші валізи й вирушаємо підкорювати столицю Угорщини)).

Сьогоднішній день присвятимо повністю Буді — горбистій половині угорської столиці. Вперед!

В першу чергу ми з вами відвідаємо Будайську фортецю і Рибальський бастіон: звідти, з будайських гір, відкривається чудовий краєвид на протилежний берег Дунаю, в тому числі на красиву будівлю — Парламент. А другим головним місцем сьогоднішнього дня буде Королівський палац.

Будапешт — місто купалень. І за нашу недовгу подорож ми відвідаємо як мінімум дві найкращі термальні купальні, у нас буде обов'язково заплановані години три для оздоровчих водних процедур. Лікувальна купальня Геллерт в Будапештіодна з 13 міських купалень — по праву вважається найкрасивішою і самої комфортної для зняття втоми після піших прогулянок і відпочинку душі і тіла.

А ввечері вирушаємо на водну прогулянку по Дунаю: укутують в плед, милуємося підсвічуванням міста, в компанії келиха шампанського і приємних оповідань гіда...

2-й день.

Район Пешт і купальні Сечені

А сьогодні нас чекає знайомство з іншою стороною містаПешта рівнинній частині міста.

"Якщо ти не був в купальнях ти не був у Будапешті". Тому ми йдемо релаксувати після довгих піших прогулянок в купальні Сечені, де "були всі наші".

3-й день.

Пропонуємо провести день, нікуди не поспішаючи, в одному з міських парків: годувати птахів, засмагати та тут же фотографувати історичні місця, або пройтися по центру міста і прокотиться на колесі огляду і зайти в найстарішу кондитерську Європи — Жербо, або просто пройтися по магазинах за покупками для себе коханих...

Або рвонути в один з найближчих передмість, де вас зустрінуть, натуральні стародавні руїни та недоторкане творчими переробками бароко.

4-й день.

Снідаємо, здаємо номери і їдемо в аеропорт...
10:00
Вилітаємо додому в Київ.

У вартість включено:
  • Проживання в готелі, на базі сніданків;
  • Трансфер від і до аеропорту;
  • Супровід тур-лідера, по всьому туру;
  • Екскурсійний супровід 1 і 2 дні тура.
У вартість не включено:
  • Авіа перельоти в дві сторони;
  • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;
  • Особисті витрати.

В турі ми відвідаємо: 8 пам'яток

За географієюЗакордонні тури
За тривалістюТури на чотирі та більше днів
По сезонуОсінь Літо ? Весна ? Зима ?

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео