Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
  • 38087
  • 1

Фото-відгуки наших клієнтів

"Царський" Львів та Карпатський трамвайчик /…

Ребята - это было потрясающе !!! Очень очень и очень большое спасибо! Сложно что то отдельно выделить из увиденного - классно всё ! Тамарочка, Женечка и Людмила - спасибо вам огромное за ваш труд, за терпение, за старание и умение раскрасить рутинные будни столь яркими красками. ВСЕМ СОВЕТУЮ и в любой сезон в любую погоду!

13 квітня 2018 00:47
хвалить / Люция. Ирина. Илона. Света. Оля. Люда.…

Только что вернулись с великолепного тура "Царский трамвайчик".Незабываемый тур. Нет слов . чтобы выразить свои эмоции, свои восхищения от увиденного . А все благодаря тур .компании "ТАмТур". Огромная благодарность руководителю компании Тамаре Федоровне за ее желание делать людям сказку.! Огромное спасибо организатору тура Евгению за великолепно разработанный тур.! Отдельное спасибо руководителю тура Людмиле за умение сказку сделать былью. Отдельное спасибо водителям за профессионализм и терпение. НЕт слов , чтобы выразить свои эмоции от увиденного и прочувственного. Поэтому, мы всем советуем побывать на этом туре. и, вообще, путешествовать с " ТамТуром".И самая главная благодарность и огромное СПАСИБО львовскому экскурсоводу Игорю. Его рассказы- это магия , которая нас переносила в ту эпоху и мы проживали эту жизнь. Это просто - СКАЗКА. Мы ждем с нетерпением новых поездок Мы советуем всем путешествовать с "ТамТуром". НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ!!!!! А "ТамТУрУ" желаем много благодарных клиентов и процветания.

9 квітня 2018 22:05
Звісно ж хвалю) / Ярослав

Дуже сподобалось Косино, таємничий замок Сент-Міклош та звсіно же ш прекрасне місто Львів та захопливі і цікаві ескурсії по Мукачеву, а також у Береговому з веселим ескурсоводом, таємничі історії і визначні пам‘ятки які ми відкрили для себе в цих місцях! Дякуємо велике!!!

15 березня 2018 19:36
Хвалю / Ольга Кроншевська

Дуже колоритне українське місто, захоплюючі краєвиди з Іванової гори. Екскурсійне обслуговування в с.Диканька вище вских похвал.(особливо краєзнавчий музей-Галина Іванівна). Та оглядова по місту теж. Полтавська губернія -колиска стількох видатних українців: Гоголь,Котляревський, Лисенко,Башкирцева, Панас Мирний . А ще математики, льотчики-розвідники, декабристи - всіх не злічити. Українська земля така багата талантами! І культурним та духовним спадком! Нам є чим пишатися. Раджу всім відвідати ці місця ,особливо в теплий час , коли зацвітуть квіти і дерева і не буде сніга. Умови проживання і дорога хороші. Дякую за святкову поїздку. Недоліки: російсько- попсова музика на дискотеці в ресторані . І це в Диканьці! Але "Тамтур"тут ні при чому. У "Тамтура" все гаразд! Як завжди.

11 березня 2018 00:22
Зимове Закарпаття 26.02.2018 / Евгеній

Насолоджуйтеся природою України. Чисте закарпатське повітря в морозний день та неймовірна краса гір, що може бути кращим? Адже побувавши в найвіддаленіших куточках нашої неньки, ви розумієте, скільки всього ще не встигли побачити. Подорожуйте і отримуйте тільки найкраще.

27 лютого 2018 16:17
Масленица в Переяслав-Хмельницком 2018 / Ирина и…

Тамарочка, Женечка - спасибо Вам огромное за такое настроение, такой драйв!!! Это было что то!!! И как говорится – мы ваши навеки ! И промежду прочим – одни из лучших украинских фильмов – к примеру «Прыстрасть» Олега Биймы – сняты именно на территории Переяслав–Хмельницкого заповедника

17 лютого 2018 22:01
Старый Новый год на Закарпатье!!!!/ Таьяна /…

Хочу выразить благодарность компании Там Тур за прекрасно проведенное время на Закарпатье. Первое знакомство прошло на ура, незабываемая канатка в г. Пилипец, Лумшоры с чанами и бурлящей рекой, а заповедник бурых медведей, фестиваль красного вина забыть не возможно. Спасибо большое, Тамаре Федоровне за прекрасное настроение, организацию интересных экскурсий, доброту и заботу во время поездки и (спец . кофе) вкусненько. Отдельное спасибо профессиональным водителям за легкую дорогу. Обязательно порекомендую друзьям и сама воспользуюсь. Процветания вам и до скорой встречи!!!

12 лютого 2018 13:46
хвалю / Елена Полупанова

Спасибо, Тамтуру за незабываемый отдых в Закарпатье,кто не был не пожалеете.Мы были первый раз и думаю не последний.Мы рассказали своим друзьям ,следущий раз поедим все вместе.Спасибо ,Тамаре Федоровне за симпатию и уважение.

28 січня 2018 21:48
Чудово! Новий Рік - по новому! :) / Леонід

Зустрічали Новий Рік з Тамтуром на Волині. Дуже цікаві і змістовні екскурсії по різним містам Волині. Чудові екскурсоводи. В захваті від Готелю, де провели 2 ночі - рівень "все включено" як в Турції. Запам'яталась увага Тамари Федорівни до кожного, її професионалізм. Їздили Тамтуром з жінкою колись в Берегово, ось їздили по Волині, і обов'язково поїдемо ще! Тим більше, що по грошам виходить помітно дешевше, ніж їхали б самі.

16 січня 2018 11:20
Старий Новий Рік на Синевірі! Карпати. / Танюшка

Дякую всьому колективу ТамТуру!!! Це були казкові 5 днів! Це ті місця, котрі заряджають енергією. А добре організовані поселення, переїзди та екскурсії дали змогу зробити відпочинок ще кращим! Дякую водіям за безпечне перевезення, з вами їздити саме задоволення!)

16 січня 2018 11:18
У захваті! / Світлана

Сьогодні саме повернулися з туру з Полтави- ми у захваті! Прекрасно проведене свято Різдва у Диканьці:весело, згуртовано, з піснями і танцями, з Солохою та Вакулою! Дуже добре організоване поселення в готелі (і сам готель сподобався) та цікава екскурсія Полтавою. В такі тури хочеться їхати знову і знову...Ви молодці!

8 січня 2018 23:21
Хвалити / Ірина, Люция

Ще в дорозі, але хочу написати слова великої подяки компанії "ТамТур"!!!Сподобалось все, починаючи з посадки в автобус!!! Прийом у готелі чудовий! Чітко, своєчасно,заплановані всі оглядові екскурсії! Шикарно провели час, Різдвяної вечері в колі чудових артистів, які чітко передали атмосферу повісті "Вечори на хуторі , близь Диканьки",це було щось неймовірне! Дали можливість вдосталь насолодитись українськими піснями, танцями, шутками,і навіть влаштували фотосесію з персонажами, шикарною Солохою,хитрим Д'яком! Саме місто Полтава, приємно здивувало підготовкою до Різдва! Хочу написати слова, щирої подяки керівникам "ТамТуру",бажаємо процвітання, розробки нових, цікавих турів які ми будемо підтримувати, благодарних туристів! Ми будемо і надали з вами мандрувати, а також рекомендувати Вас всім знайомим, друзям і всім кого знаємо!

8 січня 2018 19:56
Хвалить / Люция, Ирина

Выражаем огромную благодарность "ТамТур" за отличный тур и встречу Нового Года в Закарпатье. Это было, действительно, файно. Огромное спасибо Евгению- организатору тура, огромное спасибо гиду Людмиле за интересную поездку и рассказы. Хочется отдельно отметить работу водителей. Огромное вам спасибо за ваш профессионализм, за ваше терпение и чувство ответственности. Благодаря вам - дорога была лёгкой. Огромное спасибо Василию. Всё было просто отлично!!! Если и были какие-то недоразумения, то все решилось. И мы вернулись с массой впечатлений и позитива на весь год. Огромное благодарность руководителю фирме Тамаре Федоровне . Вам процветания и много благодарных туристов!!!!! Мы пользуемся услугами "ТамТур" и советуем всем. НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ!!!!!

5 січня 2018 09:46
Хвалить / Люция. Ирина

Добрый вечер! Что касается отзывов Валентины и Алефтины. Девушки!!! Нас было 80 человек.!!!Мы все такие разные!!!У всех разные вкусы и желания!!! Да были мелкие недорозумения. Но . все же , решаемо..!!! Все же благополучно решилось. Мы все вернулись и все хорошо!!!!Есть три ловушки, которые воруют радость и мир: сожаление о прошлом, тревога за будущее и НЕБЛАГОДАРНОСТЬ за настоящее. (Мудрость)

4 січня 2018 23:04
НГ 2018 / Валентина

В программе тура указано Дед Мороз и Снегурочка, а также конкурсы? К сожалению под утро мы лицезрели мы пьяного в стельку деда Мороза с бородой на носу, который не пропускал каждую рюмку и пытался зажать каждую мимо проходящую девушку.


Валентина, дякуємо за Ваш відгук. Дід Мороз та снігурочка приїхали подарувати нам новорічний настрій з самого Закарпаття. Можливо у нього був тяжкий рік :-). Нажаль проблему людського фактору ми вирішити не можемо. Ми турбуємось про своїх туристі, щоб їм було цікаво, тепло, затишно та ситно. З приводу Вашого зауваження ми передамо інформацію організаторам Новорічного Свята.
4 січня 2018 18:47
Чудова зустріч Нового 2018 року на княжій Волині…

Яскрава та надзвичайно колоритна зустріч нового 2018 року в Луцьку, знайомство з княжою Волинню переповнили хорошими емоціями. Щира подяка керівникові - Тамарі Федорівні, водіям-професіоналам та нашому товариству, яке організувалося на таку прекрасну подорож. Відвідування усіх історичних міст за програмою туру було надзвичайно цікавим та налаштовує нас ще не один раз побувати на Волині, розповісти цікаві відомості своїм рідним, друзям, та про усе, що нас надихало у цій поїздці. Мандруйте та одержуйте позитивні емоції! Щасти!

4 січня 2018 07:37
Отличный отдых на Волыни в канун Нового 2018…

В очередной раз отдыхали с ТамТуром. На этот раз на экскурсии по Волыни с встречей Нового 2018 года в Луцке. Организация как всегда на высоте. Транспорт - супер: чисто, тепло, удобно. Водители - асы своего дела, привезут и на Говерлу. Дорога не была утомительной, все было продумано: где остановиться и на сколько. Экскурсии интересные и познавательные. Питание в дороге было организовано отлично: еда была всегда горячая, вкусная и сытная. Проживание и отдых в гостиннице Украина*** добавил больше сил на новые экскурсии чем некоторые заграничные отели и золотую табличку от РЕВИЗОРА просто так не дают. Сюрпризом было шоу в дубненском замке: эмоции зашкаливали. Новогодняя программа достойна отдельной оценки тех людей которые там были и все видели и прочувствовали. Наша оценка - СУПЕР. Спасибо ТамТуру, СПАСИБО Тамаре Федоровне!!! Так держать!!! До встреч на дорогах.

3 січня 2018 22:24
Корпоративний відпочинок / Любов Чорномаз

Нещодавно закінчився наш передноворічний корпоратив на Закарпатті. Програма була створена спеціально для нашої компанії, Тамара Федорівна врахувала всі наші побажання та пропозиції. Організація - супер! Екскурсовод Василь Васильович просто вкрав наші серця! А дегустація у Карла Шоша була дуже насиченою та змістовною!!!!! Ми навіть і не підозрювали, що так любимо вино! Ведмеді, Косино, Лумшори та Львів залишаться ще довго в нашій пам'яті! Наснаги та вдячних туристів компанії ТамТур!

3 січня 2018 12:05
Новый год на Волыни 2018 / Рубен - Ирина

Спасибо Тамаре Фёдоровне за организацию тура! Понравилось, ознакомились, остались впечатления... А салат из капусты, действительно, был бы лишним...

3 січня 2018 09:45
Тур по княжей Волыни / Оксана

Ездили на новогодние праздники. Познавательный и колоритный тур.Фишка - необычная ночная театрализованная экскурсия по Дубенскому замку (вызывала широкий спектр эмоций от удивления до радости). Все экскурсии в туре проводят увлеченные профессионалы, которые не перегружают информационно, но при этом подавают очень интересные факты. Прекрасные условия проживания и развлекательная программа. Благодаря Тамаре организационно все слажено, продумано, интересно, позитивно, вкусно! Бывалых путешественников смогли удивить качественным туристическим продуктом, сделанным с любовью к людям!

2 січня 2018 20:48
Неймовірна подорож по Волині!!!!! / Ірина і Володя

Дякуємо та щирий респект тобі Тамаро і водіям. Ми навіть і не уявляли, що така цікава Волинь!!! Три дні пролетіли як одна мить. Сподобалося все! Неймовірна вечірня театролізована екскурсія в Дубненському замку з факелами, свічками. Особлива подяка за новорічну ніч. Запам'ятається на все життя. І в усьому є своя родзинка і фантазія не має меж!!!!!

2 січня 2018 12:26
Неймовірно! Фабрика ялинкових прикрас (Обухів, 10…

Сподобалося все!!! З ТамТур їхала вперше і якось звикши до формату "посадили-привезли-провели екскурсію-зібрали-привезли додому" нічого особливого не очікувала.Попри дощ при виїзді, керівник групи Анатолій завірив що після мультфільма перед приїздом на фабрику ми почуємо Різдвяні пісні і свято розпочнеться...Так і сталося, як тільки заграла перша пісня так замість доща почалася справжня новорічна заметіль. Діти гралися в сніжки, ми пили в дружній компанії каву чекаючи екскурсію, далі сама екскурсія в супроводі ельфа, класно, святково, цікаво. І на сам кінець магічний еліксир, від якого по дорозі додому новорічні пісні звучали вже в виконанні самих туристів) Дякую ТамТуру і особливо величезна подяка Анатолію за по-справжньому святкову, казкову, веселу, комфортну і неймовірно класну поїздку!!!Беззаперечно рекомендую всім!!!!

19 грудня 2017 18:37
Чудова подорож, сподобалось / Ольга і Сашенька

Організація туру як завжди на вищому рівні! Парк "Київська Русь" сподобався, в першу чергу синочку, і мені будо цікаво. Велика подяка Тамарі Федорівні, Тамарі Костянтинівні і водію Сергію! Подорожуватиму і надалі з цією чудовою командою!

19 грудня 2017 10:36
Чудова подорож, сподобалось / Ольга і Сашенька

Організація туру як завжди на вищому рівні! Парк "Київська Русь" сподобався, в першу чергу синочку, і мені будо цікаво. Велика подяка Тамарі Федорівні, Тамарі Костянтинівні і водію Сергію! Подорожуватиму і надалі з цією чудовою командою!

19 грудня 2017 10:35

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі