Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
  • 42295
  • 1

Фото-відгуки наших клієнтів

Благодарность / Лариса\Сергей

Очень понравилась поездка.Экскурсовод Анатолий был на высшем уровне,узнали много интересного,нового и все это проходило в дружеской обстановке,комфортно.Нам неожиданно преподнесли сюрприз-поздравили с годовщиной свадьбы(27лет).Было очень приятно,тем более что группа собралась очень классная,веселая,дружная,Впечатлений осталось очень много и надеемся ,что это не последний тур с Анатолием.Большое спасибо ему за организацию и сопровождение по экскурсии!

11 червня 2019 10:30
Рекомендую / Свiтлана

Пізнавальна і цікава поїздка. ТАМ ТУР як завжди на висоті, однозначно рекомендую ☺

4 червня 2019 23:00
Рекомендую

Пізнавальна і цікава поїздка. ТАМ ТУР як завжди на висоті, однозначно рекомендую ☺

4 червня 2019 21:35
Загальне враження / Людмила

На мою думку, необхідно контролювати якість послуг, які надаються іншими учасниками процесу. Склалося негативне враження від низької якості рекомендованого тур фірмою обіду в польовій кухні "У Петровича". Якщо ви рекомендуєте, то маєте бути впевнені. Виявилося, що вартість обіду може бути нижчою, зокрема 85 грн., а для дітей можна замовити по 75 грн. Кухня знаходиться на території музею військової техніки. Вхід в музей платний. Екскурсовод, яка проводила нам екскурсію містом, була вражена нашою історією щодо харчування. Виявляється, що у самій Вінниці є декілька кафе, де можна смачно пообідати за меншу вартість. Загалом враження від поїздки залишилися хороші. Ми їхали за позитивними емоціями. Ми їх отримали. Фонтани дуже красиві. Шоу вражаюче. Дякуємо за турботу про нашу групу супроводжуючій Маріанні. Не зважаючи на непорозуміння, ми дякуємо водієві Андрію, який за нашим проханням змінив місце кінцевої зупинки і нам не прийшлось о пів на другу ночі гуляти по Броварах. Бажаю процвітання фірмі. Вдячних клієнт

4 червня 2019 18:54
Приємні враження / Ярослава

Сподобалась подорож, особливо річка Перга забарвлена в багряний колір та заповідник Камінне село, яке і було головним фаворитом цього дня. Туристів майже не було, зате тих хто був - доїдали комарі, тому обов'язково беріть спрей чи інший засіб та закривайте тіло по максимуму. Організація туру як завжди хороша, велика вдячність керівнику Анатолію.

3 червня 2019 13:09
Рекомендуємо / Світлана,Валентина,Олена,Лілія.

Звернулися вперше! Наша колективка поїздка: Кінний завод + Буцький каньйон.відбулася 26.05.2019Дякуємо Жевагі Анатолію.Дуже сподобалася організація все чітко , пунктуально, ввічливо, культурно.Екскурсія, обід відміно,Дякую компанії Там Тур.Ми впевнені до нових зустрічей Там Тур.

30 травня 2019 00:01
Тур просто зачаровує / Вікторія

Тур надзвичайно крутий. В ньому зібрано дуже багато крутезних місцин в яких варто побувати. Організація на найвищому рівні. Весь час перебування в турі ми відчували себе захоплено та комфортно.

23 травня 2019 14:53
Отличная экскурсия, но... / Евгений

В целом интересная и познавательная экскурсия. Экскурсоводы в автобусе постоянно рассказывали интересную информацию. Очень приятно осознавать, что в нашей стране есть и такие места, как конный завод, созданный неравнодушным человеком, а также места, как каньон, созданные самой природой.Из нюансов.1. Лазарет и лабораторию на конном заводе не показывали. Возможно какие-то изменения на заводе, но никто об этом не сказал. 2.Эскурсия с гидом по каньону заняла два часа и экскурсоводы оставили мало свободного времени для индивидуального обследования окрестностей. 3. Почему-то остановки по дороге происходили на АЗС определенной сети и когда на обратном пути оказался нерабочим туалет, пришлось туристам удобрять рапсовое поле. Причем о неработающих туалетах экскурсоводы предупредили ещё до парковки на АЗС. Почему нельзя было поехать на другую АЗС!? 4. Если забираете группу в определенном месте, то как уважающее себя агентство как минимум должны на обратном пути проехать и это место также, а не менять маршрут на ходу

18 травня 2019 23:45
Переяслав / Гриценко З.В.

Женя, добрий вечір))) дякую за організацію екскурсії. Нам дуже сподобалося. Нагулялися, ніг не відчували. Є , правда, одне але. Це екскурсоводи в музеї Шевченка. Просто жах. Екскурсія не розрахована на дітей такого віку. Екскурсовди тараторять купу непотрібної інформації, яка дітям не потрібна. Достатньо дати пройтися залами, підвести до кімнати, де Шевченко написав «Заповіт», наголосити на цьому, запитати дітей, чи знають вони цей вірш, попросити продекламувати. Ще кілька фактів із життя Шевченка - і цього було б досить. Просто я дуже хотіла побувати в цьому музеї і розчарувалася. Музей діарами сподобався ( навпаки я сюди не хотіла), але враження позитивні. Музей Сковороди - супер! Екскурсовод велика розумниця. Небагато інформації, зате емоційно, весело, доступно. Музей під відкритим небом

17 травня 2019 23:10
Все понравилось:) / Людмила

Спасибо за интересную поездку на майские праздники гиду Евгении и водителю Евгению. Удачи!

14 травня 2019 14:31
Хвалимо,дуже хвалимо! / Ольга Кроншевська…

Враження найсильніші ! І найприємніші .!.Глибока вдчність команді Женя- Женя ( супроводжуюча -водій) - веселі., турботливі , уважні до кожного і справжні професіонали! Вміють тримати увагу і настрій на належному рівні, об єднують групу своїм позитивом і жартами. Все легко і без напруги, навіть тривалі переїзди. Навіть опади обминали стороною нашу групу. Ми лише дивувались калюжам,що взялися невідомо звідки. 2: надані нам чудові екскурсоводи по Запоріжжю і Хортиці і катерній погулянці, серед яких п. Тетяна Осадчук_ Їй окрема подяка за надзвичайно вдало запланований маршрут, що дав змогу отримати максимум інформації і вражень ,і за ту любов, до рідної землі, що відчувалась у кожнім її слові. І залишила бажання неодмінно повернтися сюди ще .

13 травня 2019 18:19
Сподобалося / Інна, Сергій

Їздимо ми не вперше, сподобалася нам екскурсія, на гарному рівні організація,і група в нас була оригінальна, дякуємо організаторам Вікторії і Тамарі,водію Юрію. Рекомендуємо всім знайомим.

13 травня 2019 17:56
Запоріжжя - острів Хортиця / Касяненко Оксана

Щиро дякую професійній команді ТамТур за цікавий і крутий відпочинок. Давно хотіла побувати на Хортиці... і лише з третьої спроби вдалось відвідати, бо завжди не набиралась група, а цього разу пощастило...Як завжди щось неймовірне, саме місто гарне по-своєму, музей ретро-автомобілів - вражає, але саме найбільше мені сподобалось шлюзування на Дніпрогесі і сама подорож на теплоході. Острів Хортиця це окремі враження, особливо вистава козаків. Окрема подяка нашому керівнику групи Євгенії Шкварніковій і особливо дякую нашому водію Євгену. Все як завжди на найвищому рівні. Так тримати!

13 травня 2019 15:49
Коростень и Каменное село - замечательный…

09.05. У меня был День рождения. А так как впечатления и эмоции -самый лучший подарок, решила поехать на однодневную экскурсию в Коростень и Каменное село. День был очень интересным и насыщенным, наполненным мистическими древними историческими местами. Отдельное спасибо нашему главному экскурсоводу -Владимиру (и конечно всем, кто организовывал этот тур). Владимир не давал нам скучать ни минуты и всю дорогу рассказывал интереснейшие исторические факты. Ни один наш вопрос не остался без ответа. Так как я ездила в свой день рождения, то ещё и получила подарочек -скидку на следующую поездку. Было очень приятно!!!  Кто хочет полюбоваться красивыми древними историческими местами и узнать  о них много нового - очень рекомендую! Спасибо ТамТур за замечательный интересный выходной!

13 травня 2019 15:02
Я очень рада знакомству с ВАМИ!!!!!! / Анна

09.05.2019Коростень. Каменное село.Впечатления самые яркие!!!! Безумно понравилось !!!!! Это была моя первая поездка с ТамТур , и я просто в восторге!!!! Владимир, огромное спасибо, за Вашу работу!!! Дорога была интересной и незабываемой..... много интересных исторических фактов, за каждый правильный ответ - сладкий презент!!!! Так быстро и весело мы прибыли в замечательный город Коростень.... Сотни ярких фото, которые ты делаеш сколько надо, никто тебя не торопит и не подгоняет, что приятно удивило!!!!!! А потом то,что я так долго искала --Каменное село..... Описать сложно словами то, что испытывает человек,попадая в глубину леса.... Огромные валуны, напоминающие действительно старое украинское село.... хотите узнать больше - выделите один день, посете это затерянное место!!! Это того стоит... Здесь легенды и документальные факты тесно переплелись между собой.... А хотите проверить свои возможности на гибкость - пройти в расщелину камня? Я трусиха-боюсь в лифте ездить....а здесь ....полезла....

10 травня 2019 13:21
Супер тур в Коростень та Камене село 09.05.2019 /…

Важко передати словами враження від Каміного села. Всі враження на рівні незабутніх емоцій радості, захоплення, подиву, гордості, здивування. Жодне фото чи відео не зможе передати справжніх почутів від відвідин цього, без перебільшення, чарівного місця. Навіть втома від важкої дороги відходить на другий план. Стародавній Коростень вразив своїм святковим виглядом, Тепле, затишне, чепурненьке містечко з давньою не простою історією. Справжне свято нам організував та провів пан Володимир 9 травня. Окрема подяка всім іншим організаторам та учасникам цієї не забутньої мандрівки. Рекомендую всім бажаючим.

10 травня 2019 11:25
Миргород, Гоголевским места / Руслана Олексюк

Добрый день! С праздником, друзья! С Днем Победы!Дождливая погода и бездорожье не помешали нашему путешествию в Миргород и по Гоголевским местам. Комфортабельный автобус, юмор и шарм Тамары Федоровны, увлекательное повествование экскурсовода - Светланы Ивановны всколыхнули сердца и наполнили их радостью, гордостью и любовью. Спасибо за прекрасный день, содержательную экскурсию, юмор, тепло и просто чудесную компанию! До новых встреч!

9 травня 2019 21:56
Хвалю / Костівська Надія

Присвячую нашому туру.
Дорога й дощ навіюють думки...
Шалений тур Екстриму та Кохання...
Життя теж шлях... Воно таке стрімке...
У подорож веде мене бажання.

У дендропарку під дощем гуляли,
Базальтові стовпи ми розглядали,
В "тунель кохання" без дощу ми завітали
І стрічки із бажанням зав'язали.

Дорогами з екстримом мандрували,
Проте водій наш, Паша, впевнено рулив,
І в надвечір'я до готелю завітали,
Де кожен, хто як міг, гарненько відпочив.

А зранку знов покликала дорога
Де величавий замок нас зустрів,
Крізь чагарі дійшли ми до порога
Напівзруйнованого форту, що старів...

Шалений тур кохання та екстриму...
Ви, Анатолій, піклувалися про нас,
Ми згодні з Вами їхати до Риму,
Запрошуйте на туристичний вальс.

6 травня 2019 18:01
Приємні враження / Ярослава

Клесівський дендропарк - гарний, просторий, але й нічого незвичного. Екскурсовод розповідав корисну інформацію для тих, хто цікавиться рослинами, особливо хвойними.Базальтові стовпи - унікальний об'єкт, цікаво було побачити видобуток базальту.Тунель кохання - найкращий об'єкт за всю подорож. Добре продумано, щоб приїхати в тунель ввечері, коли туристи вже розходяться. Якщо пройтись вглиб - буде зеленіше. Не забудьте взяти і зав'язати кольорову стрічку.Тараканівський форт - місце, де без екскурсовода всередині не походити. Після дощу трохи забруднили взуття :(Дубенський замок - сподобався ззовні, всередині не так вразив. Однак екскурсія тут була найбільш корисною і цікавою.Рекомендую трішки підправити погодинний графік. На жаль, з погодою нам не пощастило - йшов дощ. Хоча є і плюс - інших туристів було менше. Я б хотіла трохи більше часу для фото після екскурсій. Керівник Анатолій про все попереджував, тому організація, а також харчування і проживання - відмінне.Дякую ТамТуру за приємні враження!

4 травня 2019 18:40
Хваліть / Світлана

Дякуємо «Там Туру» за прекрасно проведений час, цікаву, насичену програму. Отримали величезне задоволення! Організація туру дуже хороша! Дякуємо Тамарі Федорівні і її команді за старання та гарні враження!

3 травня 2019 22:33
Хвалить / Галина

Хочу поблагодарить кампанию ТамТур за организацию поездки в Закарпатье и Словакию на Пасху. Маршрут очень удачно продуман, комфортабельные отели, за четыре дня масса впечатлений. Спасибо большое!

3 травня 2019 22:11
Хвалю Лицарська пригода Кам'янець-Подільский /…

Понравилась насыщенная программа посещения исторических и природных памятников, много информации. Не очень пешеходная экскурсия "Ночной дозор", на мой взгляд эти истории про ведьм не рассчитаны на детей, нужно предупреждать об этом. Также сказалась физическая усталость, можно было сократить маршрут и чуть раньше перейти к файер- шоу и глинтвейну))). Но это мое субъективное мнение. Спасибо Владимиру, всегда готов ответить на вопросы, просто кладезь информации. Отдельная Благодарность водителю Виталию за безопасную и своевременную доставку наших тел! Путешествие удалось!

1 травня 2019 12:05
Відповідь Евренію / Адміністрація

Шановний Евреній, Хочемо вас засмутити, але в нас дійсно всі відгуки написані туристами. В нас їх приблизно півмільйона і всі позитивні. А чому написані прізвища та ім'я тих кому безпосередньо адресований відгук, то це тому, що нормальний турист після туру підходить до свого керівника групи і запитує в нього прізвище та ім'я, що б відгук адресувати саме тому керівнику групи, який йому сподобався найбільше. Тому прохання будь ласка до Вас, не писати таку дурню на сайті не знаючи суті. Дякуємо.

30 квітня 2019 14:58
Вопрос / Еврений

Сколько раз был на экскурсиях, ни разу не слышал, чтоб гиды представлялись по фамилии. А тут все отзывы с четко прописанными данными. Не верится как то в реальность этих отзывов. Тур агенство само написало

29 квітня 2019 16:27

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі