Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
  • 45175
  • 1

Фото-відгуки наших клієнтів

Якщо вам не сподобався тур або є претензії і пропозиції до якості обслуговування, зателефонуйте:
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
Новий рік у Чернівцях / Інна та Маріанна Мончак
Тамаро Федорівно та колектив компнанії "Тамтур", щиро вдячні за організацію новорічного свята у Чернівцях! Натхнення Вам, удачі в Новому році! І до скорої зустрічі!
3 січня 2014 21:30
Буковина / Надія Кліщ
Тамара Федорівна і Ваш прекрасний коллектив, дуже вдячні вам за чудовий відпочинок і за зустріч Нового року! Такого Нового року у мене ще в житті не було! Я і моя сім'я бажаємо Вам та Вашому коллективу здоров'я та творчої наснаги. нехай Господь допомагає Вам у всіх Ваших починаннях!
3 січня 2014 18:56
Новий 2014 рік в Чернівцях / Надія Кліщ
Тамара Федорівна і Ваш прекрасний коллектив, дуже вдячні вам за чудовий відпочинок і за зустріч Нового року! Такого Нового року у мене ще в житті не було! Я і моя сім'я бажаємо Вам та Вашому коллективу здоров'я та творчої наснаги. нехай Господь допомагає Вам у всіх Ваших починаннях!
3 січня 2014 18:45
Альбом1
31 грудня 2013
Новорічні свята / Ольга Василівна
Тамара Федорівна, величезна Вам подяка за прекрасно організовану поїздку на новорічну виставу "Попелюшка"!!!!!! Отримали масу позитивних емоцій!!!
27 грудня 2013 21:41
Інна / Михайлівна
Фото
23 грудня 2013 10:57
Тур до Мінська / Мария Филимонова
Величезна подяка Тамарі Федорівні та її команді за надзвичайні вихідні в Мінську..
7 листопада 2013 18:16
Яремче-Міцний дух Карпат / Ольга, м.Бровари, шк.№1
Велика подяка Тамарі Федорівні та усій команді в проведенні чудової поїздки в Яремчу - Перлину краси Карпат. Кожна хвилина складає 200% ефективності відпочинку від проживання до екскурсій!!!
6 листопада 2013 20:10
"Яремче - міцний дух Карпат" / Жанна
Добрый день, Хочу выразить огромную благодарность за организованное в Западную Украину путешествие! Тур действительно открыл нам настоящие сокровища нашей родной земли, я получила уйму положительных эмоций и ярких впечатлений! Два дня потрясающего отдыха!!!!!! Героическое восхожение на г.Говерлу зачаровало нас природными красотами!!!!! Воистину лучше Украины нет места на земле! Большое спасибо за вашу работу!
27 жовтня 2013 14:22
Яремче - Міцний дух Карпат / Анна
Что можно сказать про тур «Яремче - Міцній дух Карпат»? Два дня пролетают незаметно. Если хочется увидеть максимум красивейшей природы, за минимум времени – это оно. Автобус комфортабельный. Остановки каждые 2-2,5 часа, что позволяет размять ноги (всё равно чувствуется усталость, но оно того стоит). Организация самой поездки очень хорошая. Эмоций и впечатлений море) Что впечатлило? - величественная красота осени, природа, свежесть воздуха, шум горной речки...ну и конечно горы…Да и погода нам сопутствовала. Отель «Водоспад***» произвел в целом приятное впечатление, уютно. Нельзя не отметить, что в дорогу нас провожала радуга))! По прошествии пары дней после этой короткой осенней поездки, очень не хватает свежего воздуха гор, которым невозможно надышаться, неописуемой красоты склонов, простора… Спасибо Тамаре Фёдоровне за организацию поездки!)))
16 жовтня 2013 19:19
Працівники активістів НБУ / Валерій
Дуже кмітливою та стійкою була цьогорічна група працівників НБУ, які відірвалися від своїх стільців та поїхали на незабутню подорож чарівними стежками карпат... Величезне задоволення ми отримали завдяки команді "ТамТур". Великий Вам та низький уклін!!!
14 жовтня 2013 19:38
Відвідування Святині / Евгеній
Дуже дякую Всім за гарну, організовану поїздку.
14 жовтня 2013 19:12
Креативна група "Говерляни" / Євгеній
Цього року наша група взяла активну участь в сходженні на найвищу точку Карпат, славетну гору Говерла.
14 жовтня 2013 18:50
Путешестия по Украине. / Бочковская Наталия…
Большое спасибо Тамаре Фёдоровне воделю за прекрасную организацию туров выходного дня, за комфорт, за яркие впечатления и теплую атмосферу.
9 жовтня 2013 15:23
Карпатський водограй / Виктор и Наталия
На днях ездили в этот тур, попали в группу абсолютно случайно(знакомый предложил, мол есть места в автобусе), было очень интересно! Программа тура максимально насыщена, интересные экскурсии, интересные места! Отдельный респект экскурсоводу!!! Гостиница произвела приятное впечатление, чисто и уютно. Автобус достаточно комфортабельный, идет плавно и не трясет. Водители очень аккуратные, а это немаловажно!Тамара, спасибо Вам за отдых!!!
26 вересня 2013 15:42
Душевний Відпочинок в Почаєві))) / Світлана
Нещодавно зі своєю родиною відвідала святе місце. Дуже вражена краєвидами та храмами. Рекомендую всім побувати в Почаєві, а саме разом с Тамтур.Жені окремо дякую ))))
24 вересня 2013 15:22
Чудотворні ікони Почаєва / Анна
Нещодавно відвідали вдруге разом з командою ТАМТУР Почаївську Лавру, Скит Святого Духа, Скит Святої Праведної Анни в с. Онишківці, де головною святинею скиту є цілюще джерело святої праведної Анни, та інші святині. Організація туру на вищому рівні, комфортабельний автобус, професійні водії, вічливий і турботливий супроводжуючий Євгеній) Всім Вам велике СПАСИБІ за незабутні враження від подорожі!!!
24 вересня 2013 14:51
Карпатський водограй / Віктор
Дуже вдячний Тамарі Федорівні яка організувала і провела на вищому рівні незабутню подорож на Закарпаття, це був справжній Карпатський подарунок як для мене так і для моїх колег.Окрему подяку хочеться висловити прекрасному екскурсоводу Мар'яні, яка з великою любов'ю ознайомила нас із своїм рідним краєм, і прфесіоналам водіям які провезли нас на одному диханні.Хай Вам і Вашій чудовій команді завжди щастить!З повагоювід імені працівників Київської філії Концерну РРТРибачок Віктор.
23 вересня 2013 10:33
Найкращий відпочинок для літніх людей!!! /…
Із вдячністю Тамарі Федорівні за чудову можливість оздоровити батьків-пенсіонерів на морському узбережжі Залізного Порту!!! Батьки відпочивали в кінці серпня 2013 року, повернулися дуже задоволені. Просили передати Тамарі Федорівні вітання та подякувати за чудову організацію, чуйне ставлення та приємний відпочинок!У батьків з'явилося бажання продовжити подорожувати з агенцією "ТамТур" по теренам нашої Батьківщини.Із щирим серцем можемо рекомендувати відпочинок із "ТамТур" не тільки відвідувачам цього сайту, а й рідним та друзям.З повагою,Олександр Миколайович та Юлія Петрівна.
13 вересня 2013 21:08
Карпатські скарби / Наталія Кваша
Дуже хочу подякувати за незабутні враження, які отримала в неймовірній подорожі на Закарпаття. Разом з прекрасною природою нашого краю, професійно організованими екскурсіями та відпочинком отримала нагоду познайомитися з прекрасною командою "Тамтур -там де ти Є" , які намагаються зробити наше життя кращим. Дякуючи Тамарі Федорівні пізнала і побачила багато нового, дякуючи Сергію та Григорію безпечно почувалася в дорозі. Було дуже комфортно,весело,цікаво. Дуже дякую, хочу з Вами ще.
11 вересня 2013 15:41
Карпатські скарби / Шульга Любов
Шановна команда "Тамтур — там, де ти Є!"Висловлюю вам свою щиру подяку за неймовірну подорож до Закарпаття з неперевершеними почуттями яку неможливо нізчим порівняти. Які тільки різні, та надзвичайно красиві місця є в нашій державі, які я мала змогу побачити, дякуючи таким привітним та щирим людям що організували мені та моїм колегам таку подорож.Рекомендую скористатися змогою отримати незабутні почуття про які будете згадувати з привеликим задоволенням ….
10 вересня 2013 23:22
Літній відпочинок без клопіт / Світлана
Вже вкотре організацію свого відпочинку, відпочинку своєї сім'ї, своїх друзів довіряю гарному організатору, чуйній та приємній жінці! Такою є - Тамара Федорівна! Ось і цього разу відпочинок своєї сім'ї та друзів провели біля моря, у Міжводному. Привітні господарі, гарні номери, охайні двори пансіонатів чекали на нас! А головне - лагідне сонце та тепле море!Дякую Тамарі Федорівні, водіям та хай Вам щастить!
10 вересня 2013 22:30
Незабываемая экскурсия в Винницу и "ПОЮЩИЕ…
Очередной раз благодарны Тамаре Федоровне и ее команде.В этот раз за очень содержательную и увлекательную поездку в Винницу на День Независимости.Не перестаем удивляться энтузиазму Тамары Федоровны и восхищаться ее организаторским способностям.Маршрут отлично спланирован,познавательный и в завершение - совершенно необыкновенное зрелище "Поющие фонтаны".Мы в восторге,спасибо большое.Желаем новых увлекательных маршрутов.А кто еще не посетил Винницу и не видел "не земной красоты" - настоятельно рекомендуем.
26 серпня 2013 20:17
Чудовий літній відпочинок в Міжводному! / Піленко…
Якщо ви хочете, щоб у вас не боліла голова за літній відпочинок, покладіться на Тамару і ви не прогадаєте. Дорога в комфортабельному автобусі, поселення в кращих пансіонатах та туристичних базах, все це робить Вона. Я відпочиваю в Міжводному вже вдруге. Подобається все! Цього року я проживала в пансіонаті Тропіканка, до моря 50 метрів, на березі є навіс, а також столики з лавочками, що дуже важливо для тих в кого хворі ноги. Хазяйка пансіонату Людмила Семенівна привітлива і щира людина, робила все щоб нам було затишно. Кожного ранку у нас були свіжі огірочки та зелень з її городу. Після обіду ми ходили на соляне озеро (воно дуже схоже на Мертве море), а поряд з ним є невеличке озерце з лікувальними грязями. Раджу всім. Їдьте не пожалкуєте. Ще раз дякую Тамарі за її любов до людей і самовіддачу.
4 липня 2013 07:07

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі