Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
  • 33523
  • 1

Фото-відгуки наших клієнтів

подяка / світлана

відпочивали з друзями на день конституціі в Залізному порту все чудово .велике спасибі команді "ТамТур" Ви найкращі

2 липня 2018 20:50
Тур по Закарпатті / Юрій

Все було на вищому рівні. Тур повністю розпланований зі смаком. Дегустації , переїзди , купання в термальних джерелах, екскурсії містами, все просто захопливо та цікаво. Вікторія молодець,організація на вищому рівні.Водії молодці довезли швидко з комфортом, завжди підтримували чистоту в автобусі.

2 липня 2018 20:40
Шацькі озера 28-29 червня 2018 / ЄВГЕНІЙ

Сам тур дуже сподобався, але були проблеми з супроводжуючою Людмилою Миколаївною. Якщо Вас задовільнить всю дорогу дивитись телевізор або у вікно і відчувати себе шестикласником, якого повчають - тоді все чудово!

2 липня 2018 15:46
ХВАЛЮ!!! / ШАЛЕНИЙ ТУР КОХАННЯ ТА ЕКСТРИМУ / Любов

Наша подорож виявилась надзвичайно насиченою, цікавою та веселою. Особливо вразила напівзруйнована ефектна фортеця у заростях борщівника, яка покрита загадковими історіями та повір'ями. Також хочу відмітити неприступну легендарну фортецю скарбів - Дубенський замок. Ці місця оточені атмосферою містики, яку відчувають всі хто туди потрапив. Любителям природи однозначно сподобається Клесівський дендропарк та вразять своєю унікальністю Базальтові стовпи. А романтиків та молодят привабить магією своєї краси тунель кохання в м.Клевань. Одним словом -РЕКОМЕНДУЮ!!!!!

14 червня 2018 21:26
шалений тур кохання та екстриму / Николаева Ирина

Фантастическая поездка! Сердечно благодарим за возможность увидеть малоизвестные уголки нашей прекрасной Украины и познакомиться с людьми (экскурсоводы) увлеченными своим делом. Они не только сами горят, но и нас зажгли. Огромное спасибо Анатолию за великолепную организацию всей поездки. Все продумано до мелочей, тепло, душевно, комфортно, с удивительным чувством юмора. Творческих успехов, новых интересных маршрутов и удачи во всем!

12 червня 2018 16:29
хвалити / Ірина, Люція

Велика подяка компанії "ТамТур" за яскраві емоції від тур-подорожі "Кохання та екстриму ". Щиро дякуємо керівнику групи Анатолію, за його харизматичність та професіоналізм в своїй справі :чітко розраховувати час, рішення будь-яких обставин, влаштування гарного відпочинку. Дуже приємно подорожувати з таким керівником!!!!!!!!!! Окрема подяка водію, також за його професійні навички, дорога була легкою, веселою і дуже швидкою!!!!!! Бажаємо "ТамТуру "процвітання, нових яскравих турів, гарних туристів!!!!!!

10 червня 2018 23:41
Восторг / Анна

Спасибо, молодцы, программа, обстановка, все легко, непринужденно, масса положительных эмоций...что еще для счастья нужно ?) Виктория , Аня и Карина ставят Вам твердую пятерку !!!

10 червня 2018 15:41
Выходные в Карпатах / Людмила

Все очень понравилось

6 червня 2018 11:13
Тур Черновцы / Анна

К сожалению, отель далеко от Черновцов.

5 червня 2018 10:30
Дуже гарна поіздка / Ірина

Мені спобалась наша поіздка до Карпат. На роботі ми ще розповідали та показували фото нашоі подорожі. Відчуття неймовірні. Але коли піднялися на Говерлу то ні одним фото ,ні одними словами не можно розповісти по ту красу.Вечері були запальні танці пісні ворохтянських музиків.Здавалося що потомилися після підняття в гори але тільки почули музику і самі ноги танцювали.Дякуємо Тамарі Федорівні за цю неймовірну подорож.Маю надію що ми ще багато разів поподорожуємо нашою краіною.Є цікаві та прекрасні місця.Будемо розповідами про вашу фірму яка приносить людям неймовірне щастя та любов до подожів.Ще раз дякуємо та творчого натхнення бо наша наша краіна має багато цікавих та унікальних місць.

3 червня 2018 11:05
Хввалимо!!! Екстремальні вихідні в Карпатах 25-28…

Всем добрый день! Хочу поделиться впечатлениями об отдыхе в Карпатах. Были с коллегами на выходных 26-28 мая. Не забываемый отдых, чистейший воздух,красивые места, природа,местный колорит, лес, условия, вкусная еда, приветливые люди, плюс не лёгкое но стоящее того неописуемое чувство победителя, после восхождение на Говерлу. И за это, хочется сказать бльшое спасибо фирме "Там Тур "услугами которой мы пользуемся не первый раз, это все благодаря усилиям и пониманию ее руководителя Тамары Федоровны, которая можно сказать индивидуально подходит к каждому заказчику. В этих поездках мы постоянно открываем для себя новые уголки нашей прекрасной Украины. Можем с уверенностью рекомендовать пользоваться услугами "Там Тура".

2 червня 2018 08:46
Екстремальні вихідні в Карпатах / Ирина и Евгений

Ещё хотела поблагодарить - конечно с опозданием но всё же - ВОДИТЕЛЕЙ за такие лёгкие благодаря им и такие сложные в связи с местными ландшафтами - комфортные переезды. Что бы нам было легче подниматься и сократить расстояния между пешими маршрутами - Вы проделывали невероятные "па". И просьбы-остановки - находили решение. Руслан и другие ребята (имён увы не помню, очень стыдно) - спасибо вам большое !!! Вы Асы своего дела!

1 червня 2018 16:00
Eкстрeмальні вихідні в Карпатах / Валерія

Дужe вразило тихe містeчко Ворохта ,якe знаходиться в живописному місці .Похід на Говeрлу цe було нeпeрeвeршeно ,з висоти відкриваються такі краєвиди просто вау.Дужe старались музики на вeчорницях.Цe був мій кращий Дeнь народжeння.Дякую Тамарі і команді за організацію.Рeкомeндую всім ТамТур.

30 травня 2018 10:49
Від Клесово до Рівно! Неймовірні враження! /…

Тільки вчора повернулися з поїздки, а досі враження не відпускають: просто дивовижні місця, мальовнича природа. За 3 дні ми встигли оглянути багато різноманітних визначних місць. Чудовий ресторанно-готельний комплекс "Скольмо"!Окреме "спасибі" нашому керівнику Жені - настільки позитивна, настільки турботлива за кожну деталь в турі, щоб все пройшло добре і для всіх була комфортна поїздка!

29 травня 2018 22:23
В Восторге! / Экстремальные выходные в Карпатах /…

Поездка – потрясающая!Де на світі я не буду,Сині гори не забуду,Як згадаю – серце мліє,Ех Ворохта – моя мріє!Не думала, що этот милый городок может настолько впечатлить и поразить . Невероятно благодарны Тамаре Фёдоровне за профессионализм и терпение: настолько интересный маршрут, комфортнейший транспорт и идеальную организацию (сколько усилий и стараний было приложено для такой шикарной поездки – даже не представляю…И нервов – что бы всем всё нравилось, всем всего хватало и все туристы и во всём были довольны). Было всё: и волшебные уголки Карпат с красивейшими перевалами и бегущими, обивая пороги, горными реками, воздух насыщенный ароматами разнотравья, густые смерековые леса на фоне безкрайнего голубого неба, уникальные музеи, отражающие самобытность гуцулов, красоту народных промыслов, уклад жизни и местные обычаи. А угощения всюду….. насколько гостеприимны и щедры хозяева! А зажигательные вечерницы ! А гуцульские музыки ! Слово «Возраст» – в таких поездках не существует вообще. РЕКОМЕНДУЮ ВСЕМ !

29 травня 2018 17:29
Непогано / Лариса з Києва

Відпочивали в липні 2017р. На б.в. Візит. База хоч і з маленькими кімнатами , але затишна і в ній чудово все продумано. Дуже сподобалось окремий ,закріплений за кімнатою , ящик на кухні . Хоч і була проблема з автобусом ,але їі вирішили. Організація добра. Тамара Федірівна чудова жінка.

26 травня 2018 21:40
Хвалимо !!! " Царський Львів " та Карпатський… /…

Чудова подорож! Я та мої колеги ще раз переконались, що ми правильно обрали нашого туроператора. Велике Вам спасибі Тамаро Федорівна за незабутні подорожі по чарівним місцям нашої України.

22 травня 2018 09:04
Хвалимо !!! " Царський Львів " та Карпатський…

Чудова подорож! Я та мої колеги ще раз переконались, що ми правильно обрали нашого туроператора. Велике Вам спасибі Тамаро Федорівна за незабутні подорожі по чарівним місцям нашої України.

22 травня 2018 08:58
Молодці / Наталья Пилипчук

Велике дякую Тамарі Федорівні за чарівну і незабутню подорож до Кам'янця-Подільського. Це було незабутньо и класно. Дійсно професіонал своєї справи.

20 травня 2018 23:07
Однозначно рекомендуємо / Попович Олеся

Відгук 2 Продовження: Хотілось би відзначити і продуманість туру. Всього було вміру, завжди були смачно нагодовані та виспані, екскурсії не змішувалися в голові. Мало не забула, завжди був час аби непоспіщаючи придбати сувеніри, що також приємно.Підсумовуючи,лише скажу -  все сподобалося. Їздили і, сподіваюсь, ще поїдемо.Отже, однозначно рекомендую, обіцяю залишитеся задаволеними і ще довго будете згадувати передивляючись фото

20 травня 2018 17:00
Однозначно рекомендуємо / Попович Олеся

Із Там туром їздили до Кам'янця-Подільського. На самому початку подякую Тамарі Федорівні - справжній професіонал, талановитий, цікавий і неймовірно турботливий екскурсовод, без якої ця поїздка не була б такою яскравою. Безмежно вдячні. Тепер про тур: дводенний із нічним переїздом. Одразу скажу, стереотип, який притаманний таким переїздам був вщент знищений двохповерховим, неймовірно комфортним автобусом, що супроводжував нас усю поїздку. Що стосується, самого наповнення поїздки, то всього не передати словами, а якщо й можна було, напевне звучало б як неймовірна турбота. Адже настільки добре підібраних професійних екскурсоводів, комфортних апартаментів, смачних обідів не часто знайдеш. Кажу спираючись на власний досвід, адже подорожували також з іншими компаніями.Чого лише коштують вчасні зупинки на сучасних автозаправках та влучні поради де або як провести вільний час, щоб найкраще відчути атмосферу міста. Приємно також, що ні хвилин не було витрачено даремно.

20 травня 2018 16:56
Хвалимо / Киев 70

Спасибо организаторам за четко продуманный тур. Советую любителям и тем, кому есть с чем сравнить. Особенно Людмиле Николаеве Богдан.

20 травня 2018 15:50
Хвалимо і рекомендуємо всім / Раїса

Побували в казковому турі «Царський» Львів та Карпатський трамвайчик. Подорожуємо з «ТамТур» вдруге і знову неймовірні враження. Керівник туристичної компанії Тамара Федорівна - надзвичайна жінка, неймовірно професійний і талановитий керівник. Як завжди все організовано на найвищому рівні. Дякуємо водіям Сергію та Анатолію за професіоналізм і терпіння. Екскурсії надзвичайно цікаві і пізнавальні. Україна надзвичайно красива. Подорожуйте з «ТамТур»

15 травня 2018 14:41
Кінно-спортивний комплекс "Parade Allure" +…

Поїздка 12 травня 2018р на кінно-спортивний комплекс "Parade Allure" в м.Жашков і Буцький каньйон пройшла вдало. Спочатку на кінно-спортивному комплексі "Parade Allure" - якраз були змагання дітей ,(до 15 років) , бачили і підготовку і змагання , і нагородження. Екскурсія про коней і жереб'яток дала нам багато інформації взагалі про цей вид спорту і розведення коней , аукціони і т.д. Отримали масу задоволення. Потім переїхали в с.Буки (наголос на другому складі) ,пообідали свіжими гарячими стравами ,а вже потім екскурсія. І тут знову здивування _ яка природня краса і чудо є в нашій рідній Україні. Чим далі йшли по березі річки Гірський Тікич , тим більше насолоджувалися природою ,і захотілося приїхати сюди ще раз з родиною і т.д. Ми з чоловіком дякуємо фірмі "ТамТур" , що відкрила нам це унікальне чудо природи!! Бажаємо успіху , а нам, туристам ,нових цікавих маршрутів

14 травня 2018 13:38

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі