Туристична компанія «ТамТур»
ТамТур — там, де ти Є!
Працюємо для Вас кожен день з 09:00 до 21:00, неділя — вихідний.
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
  • 52125
  • 1

Фото-відгуки наших клієнтів

Якщо вам не сподобався тур або є претензії і пропозиції до якості обслуговування, зателефонуйте:
(096) 010-99-77(093) 607-53-09 (viber)(097) 469-27-49(063) 266-22-05 (viber)
Хвалю Лицарська пригода Кам'янець-Подільский /…

Понравилась насыщенная программа посещения исторических и природных памятников, много информации. Не очень пешеходная экскурсия "Ночной дозор", на мой взгляд эти истории про ведьм не рассчитаны на детей, нужно предупреждать об этом. Также сказалась физическая усталость, можно было сократить маршрут и чуть раньше перейти к файер- шоу и глинтвейну))). Но это мое субъективное мнение. Спасибо Владимиру, всегда готов ответить на вопросы, просто кладезь информации. Отдельная Благодарность водителю Виталию за безопасную и своевременную доставку наших тел! Путешествие удалось!

1 травня 2019 12:05
Відповідь Евренію / Адміністрація

Шановний Евреній, Хочемо вас засмутити, але в нас дійсно всі відгуки написані туристами. В нас їх приблизно півмільйона і всі позитивні. А чому написані прізвища та ім'я тих кому безпосередньо адресований відгук, то це тому, що нормальний турист після туру підходить до свого керівника групи і запитує в нього прізвище та ім'я, що б відгук адресувати саме тому керівнику групи, який йому сподобався найбільше. Тому прохання будь ласка до Вас, не писати таку дурню на сайті не знаючи суті. Дякуємо.

30 квітня 2019 14:58
Вопрос / Еврений

Сколько раз был на экскурсиях, ни разу не слышал, чтоб гиды представлялись по фамилии. А тут все отзывы с четко прописанными данными. Не верится как то в реальность этих отзывов. Тур агенство само написало

29 квітня 2019 16:27
Отзыв / Валерий

Хоть один отзыв реальный будет?

29 квітня 2019 16:24
Батурин-Козелец / Елена

Хочу поблагодарить компанию " Тамтур" за интересную и познавательную экскурсию в Батурин. С этой туристической компанией мы с друзьями уже 4 года- и очень довольны!!! Спасибо экскурсоводу Марьяне за хорошее отношение, положительные впечатления! Уже планируем следующую поездку!!!!!

22 квітня 2019 14:36
Враження від поїздки. / Раїса

Дякую за приємні враження від туру " Козелець,Батурин". Це була моя перша екскурсійна поїздка з цим тур-оператором. Приємний екскурсовод Маріанна, водій -професіонал Євген - ДЯКУЮ. Приємно вражені організованими екскурсіями по Батурину. Хоча хотілося б маленьку екскурсію і в Козельці місто з древніми традиціями, бачили поряд музей ткацтва, думаю екскурсія хвилин на 20 була б доречна. Велике спасибі працівникам Готель-Ресторану "Вітрила Міклухо-Маклая" - обід був чудовий.

21 квітня 2019 18:30
Хвалить / Олена

Ездили 20 апреля в Дендропарк все прошло отлично,жаль только что ещё не распустились все тюльпаны, Виктория спасибо за екскурсию.

21 квітня 2019 16:05
Батурин ,Козелець / Валентина

Дякую, компанії Там тур за чудову подорож до Батурина, за цікаву, змістовну розповідь екскурсоводів . Дякую!!!

21 квітня 2019 12:10
Сакура - Ужгоород / Олександр

Дякую за чудову статтю! Минулого року зі школою їздили з вами на цвітіння сакури в Ужгород. Діти були в захваті, дорослі також.....це справжнє чудо природи. Знайшли, що цього року сакура цвістиме 13-29 квітня. Якщо назбираєте групу, цього року поїдемо великим автобусом!

17 квітня 2019 12:55
Подяка організаторам за подорож! / Олексій

Вже не вперше ми їздимо з ТамТуром у подорожі всією сім‘єю. Остання подорож була до «Шафранового Раю». Ми дуже гарно провели час разом. Номера готелю чудові, екскурсії - захоплюють дух. Також дуже сподобалась «Стежка Довбуша», похід в гори по кам‘яній місцевості, чудові краєвиди доповнюють відпочинок. Особлива подяка Тамарі Федорівні, яка розділяє любов до нашого краю, та професійним водіям, за гарну дорогу! Подорожуйте з туристичною компанією ТамТур, не пожалкуєте!

15 квітня 2019 21:05
Тур Каникулы в Одессе / Бабушкин Дмитрий

Мы благодарим тур фирму ТАМ и прекрасных , харизматичных гидов Елену Владимировну и Оксану Николаевну. Гиды и водители показывали и рассказывали про интересные места города -героя Одессы. С помощью этой поездки мы смогли увидеть прекрасную архитектуру города, которая есть не только в центре города ,но и на его окраинах.Программа екскурсий была отлично структурирована , каждый день был посвящён отдельной тематики культуры Одессы , тем самым мы отлично усваивали информацию. Гиды и водители были добрыми, отзывчивыми и интересными. Они помогали нам вовремя приехать на екскурсию , и показать весь колорит и культуру Одессы с помощью своих историй из жизни.

1 квітня 2019 17:49
Дитячий тур до Львова. Київ-Олеський…

В одну мить промайнули два таких Позитивних, дуже пізнавальних і неймовірно Щасливих Дні! Величезна Подяка від дітей, вчителів і батьків керівнику подорожі Настич Тамарі Федорівні

30 березня 2019 09:56
Тур в Батурин 24.03.2019 / Олена

Дякую за цікавий і змістовний тур. Їздила з онукою, переживала, як сприйме поїзку, але вона як і я в захопленні. Все що переглянули гарно відреставроване, гідно демонструє історію України. Прекрасні враження від екскурсоводів, а особливо від нашого керівника Володимира, він просто супер!!! Дякую всім організаторам Там Туру, з вами завжди приємно відпочивати. До нових зустрічей.

27 березня 2019 10:56
Козелец-Батурин / Ирина

24.03.2019 ездила в однодневный тур. Владимиру respect!!!!! Очень интересно рассказывал нам обо всем во время поездки. экскурсоводы на местах тоже порадовали.Но вот сервис компании оставляет желать лучшего:автобус неудобный для длительной поездки и грязный: грязные окна и салон, вентиляция не работала!!!!обед в Батурине: еда нормальная, но само заведение, в котором нас кормили это нечто: обшарпаный совок, компот в одноразовом стаканчике...........в целом неплохо, надеюсь на улучшение сервиса!


Іра, дуже дякуємо Вам за відгук. Ми і самі помітили, що автобус брудний був, але вже було пізно щось виправити. Для себе прийняли рішення не працювати з цим перевізником. Приносимо свої вибачення і обіцяємо виправитися.
25 березня 2019 21:00
вражаюча подорож до Батурина / Світлана

Щиро вдячна Там Тур за незабутню та вражаючу подорож до Батурина. Мене захопило це невелике містечко зі своєю легендарною історією гетьманської столиці. Це одна з найяскравіших пам'яток нашої історії! Вразило і захопило все ! Палац Розумовського, козацька фортеця, будинок Кочубея! Я давно мріяла все це побачити і завдяки там Тур здійснилась ця мрія! Ще раз хочу подякувати нашому екскурсоводу Володимиру, другий раз іздила з ним в тур, і все як завжди прекрасно, завдяки йому тур був змістовним, цікавим і комфортним. Раджу Там Тур берегди такого гіда як Володимир! :-) Дуже вдячна!

25 березня 2019 11:39
Екскурсия Киев - Козелец - Батурин 24.04.2019 /…

Очень легкий, интересный и насыщенный тур. Подойдет туристам всех возрастных категорий. Много интересной информации. Удивил храм Рождества Богородицы в Козельца и Дворец Разумовских в Батурине. Это жемчужины Украины, заслуживающие бОльшего внимания.

25 березня 2019 11:27
Позитивні емоції на 8 Березня / Тетяна, Вадим

Нереально цікавий, пізнавальний, захоплюючий і насичений тур "8 Березня на Закарпатті" з можливістю відвідати Угорщину!!!Програма продумана до дрібниць, є можливість поєднати різні види активностей, передбачено відвідання найцікавіших місць Закарпаття, оповитих міфами. Особисто нас вразили містичний і загадковий замок Сент-Міклош у Чинадієво, охайне, доглянуте та затишне Мукачево, видовищний і потужний океанаріум у зоопарку Ньєредьгазе. Втім, справжньою "родзинкою" туру були навіть не цікаві пам'ятки, а та особлива атмосфера свята, щастя і позитиву, яку невтомно створювала наша неперевершена керівниця туру Тамара Федорівна Настич!Навіть погода піддалася чарам Тамари Федорівни, бо замість обіцяних прогнозами вітру, дощу і хмар, туристичну групу під час подорожі супроводжувало весняне тепле сонце.З задоволенням поїдемо з Тамтуром знову!З нетерпінням чекатимемо нових цікавих мандрівок!!!

14 березня 2019 09:00
Хвалимо і рекомендуємо / Людмила , Олег

Щиро дякуємо Тамарі Федорівні і всій команді "Там Туру" за чудово сплановані марштути. Вкотре були приємно вражені від туру! "Легенди Дубенського замку" та рівненщина зачарувала нас!!! 8 Березня було святковим, романтичним та феєричним!!! Сподобалось абсолютно все! Навіть погода була теплою і сонячною! Особливу вдячність висловлюємо нашому гіду - пану Анатолію Жевазі! Таких професійних, людяних, з почуттям тонкого гумору та гарного настрою керівників туру ми ще не зустрічали! Постійний контакт з групою по вайберу, жарти, турбота про кожного навіть після прощання! Це зворушує. ДЯКУЄМО за свято! До нових зустрічей! P.S. Всю дорогу з рівненшини до Києва нас супроводжувала яскрава веселка на пів-неба!!! Впевнені - це гарний знак.

13 березня 2019 11:17
Кам'янець-Подільський / Віра

Святкували 8 березня з tamtour в Кам'янці Подільському. Це неймовірно красиві місця! Екскурсію самим містом проводила екскурсовод Анастасія, вона з таким захватом і так цікаво розповідала,що закохатися можна в це місто

13 березня 2019 10:32
Re: мій пісенний вибір ) ДОБРОГО ЗДОРОВ,Я ВСІМ…

ДЯКУЄМО за поїздку до Мінська!,44 весільна подорож УДАЛАСЬ на славу,МІСТО дороге та красиве і чисте,Масляна з частуваннями і зустріч з всесвітньовідомим музикантом гри на волинці Олексїєм (Українцем ).який живе в Беларусі . мова як пісня...Хотілось не повертатися:.8 березня у художньому музеї це КЛАСНОДрузі поки ми в дорозі ми ЖИВІ. Бережіть себе.свою родину і нашу Україну. Приєднуйтесь до ТАМтур!

13 березня 2019 03:53
Всего понемногу + «бонус» в подарок (продолжение)…

А теперь про «бонус». Приехали мы в Киев в 3 часа ночи (предполагалось в 6). Нас высадили на ст. метро «Лесная», а дальше как хотите. Естественно в это время можно куда-то добраться только на такси. Так как я из Обухова, то должна была всю ночь гулять. Хорошо, что была относительно теплая ночь.Мы взяли такси от метро до ж/д вокзала, по пути развезли всех по адресам. Я час каталась по ночному Киеву. Конечно, красиво и необычно. А может это был «бонус» от компании мне на день рождения? Первый раз в жизни я встречала свой день рождения в ночном такси. Нет, я не жалуюсь, даже прикольно.А вообще в таких случаях, когда возникают форс-мажорные обстоятельства, желательно продумать доставку пассажиров к объектам, где можно переждать до начала движения городского транспорта в более-менее комфортных условиях, например, довезти до ж/д вокзала. Жаль, что часто из-за подобных «неувязок» приходится отказываться от интересных путешествий. Надеюсь на понимание и встретиться еще не один раз.

13 березня 2019 01:20
Всего понемногу + «бонус» в подарок (начало) /…

Как всегда ТамТур порадовал нас своей экскурсией. На этот раз была поездка в Минск, столицу Республики Беларусь. Минск гостеприимно встретил нас, поразил чистотой и простором. Это красивый современный город. Сопровождали нас чудесные экскурсоводы, которые содержательно и с любовью рассказывали о своем городе.Поразило обилие спортивных объектов и комплексов. Видно, что государство заботится о здоровье и физическом развитии своих граждан. Особое место занимает Национальная библиотека Беларуси. Это не только книгохранилище, где на сегодняшний день находится около 10 млн. экземпляров на различных носителях, но и мультифункциональный культурный центр. Факультативно небольшой группой мы посетили художественный музей. Получили море удовольствия. Рекомендую компании ТамТур включить этот объект в программу тура.

13 березня 2019 01:16
Тур "Легенды Дубенского замка" / Марина

В тур ездила моя мама на праздничные выходные по поводу 8 Марта. Спасибо огромное за интересный тур, возможность увидеть удивительные места. Отдельная благодарность куратору тура Анатолию и водителю Павлу, организация путешествия была на высшем уровне. Все, что необходимо туристу, получено в полной мере-впечатления,вдохновение, интересные достопримечательности, вкусная еда, комфортный номер в отеле, захватывающая вечерняя экскурсия в Дубенском замке.

12 березня 2019 16:25
Щира подяка за цей чарівний відпочинок. /…

Щойно повернулися в туру "8 Березня та фестиваль вина на Закарпатті. Угорщина." Тур дуже цікавий, грамотно продуманий до дрібниць. Ніде не було затримок. Тамара Федорівна казала, що ми "сонячна група", а я думаю що вона й є тим самим сонечком, яке згуртовувало та зігрівало всю групу (а це майже 70 чоловік!!!!!). Сердечно дякую Тамарі Федорівні, нашим віртуаозам водіям Анатолію та Сергію, а також нашому екскурсоводу Богдану. Це професіонали своєї справи!!! Дякую.

12 березня 2019 12:21

Опублікуйте свій відгук

Тема відгуку *
Ваше ім'я *
Текст відгуку *
Додати фото
Посилання на відео